• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-2095-5
  • خبرنگار : 92
  • منبع خبر : خبر تولیدی

رئیس هیئت ژیمناستیک آذربایجان غربی:

نماینده آذربایجان غربی در لیگ قهرمانی ایروبیک کشور قهرمان شد

رئیس هیئت ژیمناستیک آذربایجان غربی گفت: نماینده آذربایجان غربی در لیگ قهرمانی ایروبیک کشور قهرمان این مسابقات شد.

 علی مدنی در گفت و گو با خبر نگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی اظهار کرد: تیم عطریات افشار ارومیه با کسب سه مقام اولی و یک عنوان نایب قهرمانی در بخش های مختلف لیگ برتر ایروبیک کشور قهرمان این دوره از مسابقات شد.

 مدنی در خصوص مقام های برتر لیگ برتر ایروبیک کشور در بخش تک نفره خاطر نشان کرد: در بخش انفرادی بزرگسالان علی خلیلی از تیم عطریات افشار ارومیه، سهند صفی زاده از استان کرمان و سعید نجفی از استان مرکزی و در بخش انفرادی جوانان محمد رضا نبی پور از استان قزوین، امیر حسین صمدی از تیم عطریات افشار ارومیه و حمید شیرخانی از استان کرمان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. 

وی افزود: در بخش 3 نفره بزرگسالان نمایندگان استان خراسان رضوی و کهکیلویه و بویر احمد و در بخش 5 نفره بزرگسالان نمایندگان استان های خراسان رضوی و کهکیلویه و بویر احمد به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند.

 مدنی در خصوص نتایج بخش جوانان تصریح کرد: در بخش 3 نفره جوانان تیم عطریات افشار ارومیه و نمایندگان استان های قزوین و استان خراسان رضوی و در بخش 5 نفره تیم عطریات افشار ارومیه و نمایندگان استان کرمان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: