• دوشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 913-2995-5
  • خبرنگار : 01
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در تورنمنت بين المللي گرجستان؛

الهه قهرمانی و سکینه نوری صاحب مدال شدند

در ادامه تورنمنت بين المللي گرجستان تيم ملي شمشيربازي بانوان الهه قهرمانی در ترکیب تیم ملی اسلحه فلوره، قهرمان شد و سكينه نوري در اسلحه اپه به مدال نقره رسيد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در آخرين روز از تورنمنت بین المللی گرجستان ، ملی پوشان ايران ابتدا در بخش تیمی فلوره با ترکیب سروناز مرتضوی،الهه قهرمانی ونگین کافی به مصاف حریفان خود در مرحله مقدماتی رفتند،که با پیروزی در این مرحله به بخش حذفی راه یافتند و در اين مرحله با قرعه استراحت روبرو شدند،سپس 45 بر 25 تیم ارمنستان را شكست دادند.

در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نیز ايران در برابر تیم دوم گرجستان 45 بر 30 شد و در فینال هم تیم اول گرجستان را در یک بازی حسا س ونزدیک 45 بر 44 مغلوب كرد.

همچنين در بخش انفرادی رقابت های اسلحه اپه سکینه نوری پس از صعود از مرحله مقدماتی و شکست حریفی از کشور میزبان وارد مرحله نیمه نهایی شد که در این مرحله شمشیرباز گرجی را با نتیجه 15 بر 11 شکست داد و به مرحله فینال راه یافت.

نوري در دیدار پایانی با قبول شکست 15 بر 10 مقابل شمشیرباز ارمنی دوم شد؛ اين درحالي است كه آرزو قاره گوشی، دیگر ملی پوش ايران نیز در همین بخش به عنوان سوم رسید و مدال برنز را کسب کرد.،

به گزارش ایسنا، الهه قهرمانی و سکینه نوری دو بانوی ارمیه ای تیم ملی شمشیربازی کشورمان در اسلحه های فلوره و اپه محسوب می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: