• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-9990-5
  • منبع خبر : خبر پوششی
  • چاپ

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز آذربایجان غربی خبرداد:

افزایش تعهد 20درصدی خیرین مدرسه ساز آذربایجان غربی طی سالجاری

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز آذربایجان غربی گفت: میزان تعهد خیرین مدرسه ساز استان در ساخت فضاهای آموزشی 20درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی آخوندیان در دومین جلسه کمیته همیاری و تشکل های مردمی ستاد دهه فجر آذربایجان غربی در محل کمیته امداد امام خمینی استان برگزار شد افزود: به لطف خدا و همت خیرین استان امسال نسبت به سال گذشته با اعتبار ۴۵میلیارد تومان تعهد مدرسه سازی در استان  20درصد افزایش یافته است.

آخوندیان تصریح کرد: در سطح استان در مهر امسال ۴۹مدرسه درقالب ۲۹۳کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان داده شد که ۳۰میلیارد تومان هزینه شده بود.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز آذربایجان غربی به برنامه های این مجمع در دهه فجر اشاره کرد و افزود:در دهه فجر امسال در۲۲شهرستان برنامه های دهه فجر اجرا می شود و تا دهه فجر ۷باب مدرسه در قالب 21کلاس در شهرستان های خوی،سردشت ،بوکان،تکاب افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: مجمع خیرین مدرسه ساز استان تعهد ساخت ۱۷۶مدرسه در قالب ۵ هزارو ۹۱۰ کلاس با اعتبار ۲۲۷۳میلیارد تومان هزینه در تعهد خود دارد.

آخوندیان اظهار کرد: وظیفه همه سازمان های دولتی و مردمی این است که همه برنامه ها ،دستورالعمل ها را اجرا کنیم و مجمع خیرین از آنجا که همه کارهایش فی سبیل الله است تا آنجا که در توان باشد انجام وظیفه خواهد کرد.


انتهای پیام