• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-11790-5
  • منبع خبر : دریافتی
  • چاپ

فرماندار سردشت:

باید با هدفمندی فعالیتها در راستای منافع نظام و مردم حرکت کنیم

فرماندار سردشت گفت: باید با افزایش تعامل و همسوئی و هدفمندی فعالیت ها در راستای منافع مردم ونظام حرکت کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی نژاد جهانی  در جلسه شورای اداری شهرستان سردشت اظهار کرد: دهه فجر یک سرمایه نمادین در تاریخ سیاسی کشورمان است که به نوعی تازه شدن سال برای ماست و باید از این  فرصت استفاده کنیم و  دوستانه و امیدوارانه با افزایش تعامل و همسوئی و هدفمندی فعالیت ها در راستای منافع مردم و نظام در سطح مختلف شهرستانی، استانی و کشوری همگام و منسجم حرکت کنیم.

وی به اتفاقات اخیر در برخی از شهرهای کشور اشاره کرد و گفت: اخیراً شاهد اتفاقات ناخوشایندی در برخی از شهرهای کشور بودیم که خوشبختانه با هوشیاری مردم و درایت مسئولین و نحوه برخورد صبورانه ای که صورت گرفت به هیچ وجه این مسئله تبدیل به تهدید نشد در حالی که در خیلی از کشورهایی که ادعای دموکراسی می کنند در رفتارهای بسیار کوچکتر از این تحمل انتقاد و برخوردهای حتی منطبق بر قانون را ندارند چه برسد به اینکه کسانی به اموال عمومی تعرض کند.

فرماندار سردشت به نقش رسانه و فضای مجازی در گسترش سطح اگاهی مردم اشاره کرد و تصریح کرد:  مردم امروزه دسترسی آسان به فضای مجازی، رسانه و سایت ها دارند و رفتارهایی که گاها از روی تعمد  یا سهل انگارانه در بدنه اداری اتفاق می افتاد در کوچکترین مقیاس هم  به صورت ملی و جهانی انعکاس پیدا می کند.

وی برلزوم خلاقیت در اجرای برنامه های ایام الله دهه فجر تاکید کرد و گفت: خلاقیت و تنوع باید چاشنی برنامه های گرامیداشت دهه فجر قرار داده شود و در زیبا سازی فضای شهرها نیز با رعایت الزامات مناسبت های تاریخی اقدام شود.

جهانی توصیه کرد: به اقتضای نامگذای سال، برنامه ای در حوزه اشتغال با محوریت کارآفرینان توسط ادارات متولی در ایام الله دهه فجر برگزار شود.


انتهای پیام