• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-14990-5
  • منبع خبر : خبر پوششی
  • چاپ

فرماندار سلماس:

آموزش و پرورش طلایه دار تحول فرهنگی هرجامعه است

فرماندار سلماس گفت: کلید ایجاد تحول فرهنگی جامعه در اختیار آموزش و پرورش است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، مرتضی اصغری در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلماس که باحضور مسئولین شورای اداری شهرستان و نیز مسئولین واحدهای مختلف آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد، با تبریک مجدد عید مبعث و تبریک پیشاپیش اعیاد شعبانیه و روز معلم گفت : هر اتفاق مبارک و دگرگونی چه در بعد فرهنگ و چه در اقتصاد و یا در ابعاد دیگر منوط به تحول فرهنگ آن جامعه می باشد و ایجاد کننده این اتفاق مبارک یقینا همان معلمان هستند .

وی با اشاره به اینکه  آموزش و پرورش طلایه دار تحول فرهنگی هرجامعه است  اظهارکرد:رمز موفقیت جامعه فقط در آموزش و پرورش است و همه باهم باید در بحث رفع مشکلات و آسیبهای اجتماعی بصورت متفق القول با تمام توان از لحاظ اعتبارات ، امکانات ، تجهیزات و ... به آموزش و پرورش کمک نمائیم .

اصغری ضمن ابراز خرسندی از ارائه خدمت رسانی آموزش و پرورش به اسکان میهمانان نوروزی 97 خواستار توسعه فضاهای آموزشی از خیرین مدرسه ساز شد .

رسول موسی زاده مدیر آموزش و پرورش سلماس نیز با ارائه گزارشی از روند کار ، مصوبات جلسات گذشته و دستور کار جلسه مزبور اعلام کرد : در سال آینده 8هزار و 577 نفر ورودی اول ابتدایی ، هفتم و دهم داریم که نیاز به تهیه و تولید پوشاک ویژه دوره مربوطه داشته که  توجه جدی در امر بازرسی مسئولین  از مراکز تولید و سایر موارد لازم در این امرا را می طلبد .

موسی زاده اظهار کرد: شهرستان سلماس میزبان مسابقات استانی قرآن فرهنگیان در نیمه دوم اردیبهشت خواهدبود.

وی تصریح کرد: جشنواره تجلیل ازخیرین مدرسه سازوکلنگ زنی احداث مدرسه2کلاسه درروستای شیره نی بخش کوهسار این شهرستان نیز در هفته جاری برگزار خواهد شد.


انتهای پیام