• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-17190-5
  • منبع خبر : خبر پوششی
  • چاپ

فرماندار سلماس خبر داد:

اجرای پروژه آسفالت و روشنایی جاده سلماس تازه شهر تا پایان سال جاری

فرماندار سلماس از اجرای پروژه آسفالت و روشنایی جاده سلماس تازه شهر تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، مرتضی اصغری در نخستین نشست صمیمی جوانان روستاهای بخش مرکزی سلماس با مسئولین اداری شهرستان که فقط با حضور معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و فرماندار این شهرستان در مسجد جامع روستای سوره این شهرستان برگزار شد، با تبریک پیشاپیش فرارسیدن ماه مبارک رمضان و تقدیر از موسسه مردم نهاد دانش سلامت بخاطر تشکیل این نشست با جوانان،  با اشاره به مطالبه مهم مردم روستای سوره و تازه شهر و روستاهای اطراف درخصوص وضعیت نامطلوب آسفالت جاده سلماس به تازه شهر، تصریح کرد: طی جلسه ای که با دستگاه های مختلف داشتیم، توافق شده است عملیات آسفالت از نقطه خروجی سلماس به سمت نقطه ورودی تازه شهر و نیز تامین روشنایی این جاده از مقابل مساکن مهر تا ورودی تازه شهر تا پایان سال جاری انجام و به اتمام برسد.

اصغری با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده در راستای عملیاتی شدن منطقه ویژه اقتصادی سلماس اذعان کرد: حدود 5 میلیارد تومان اعتبار برای فراهم سازی زیرساختهای لازم در این منطقه از جمله آب، برق و گاز تخصیص داده شده است و هیئت مدیره و تشکیلات سازمانی این منطقه اقتصادی تعیین شده است و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی این منطقه باشیم.

وی گفت: جوانان نیروی محرکه هر جامعه ای برای توسعه کشور در حوزه های مختلف هستند که با نیرو و استعداد و اشتیاق خود موجب افتخارآفرینی برای کشور در زمینه های ورزشی، علمی، فرهنگی و... می شوند.

اصغری بیان کرد: فراهم کردن بستر تحصیل، اشتغال و ازدواج جوانان امروز مهم سیاست و اولویت دولت است و همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است.

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب نسل جوان کشور در زمینه آسیبهای مختلف اجتماعی افزود: مصرف مواد مخدر، بحران طلاق و ... از جمله مهمترین چالش های پیش روی نسل جوان در کشور ماست که زندگی مادی و معنوی جوانان را تهدید می کند.

فرماندار سلماس 


انتهای پیام