• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-15890-5
  • منبع خبر : خبر تولیدی
  • چاپ

ازدحام دست فروشان، نفس بازار ارومیه را گرفته است

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در راستاي رفع مشکلات اجتماعي و ساماندهي مشاغل مزاحم ، دست فروشان بايد به بازارچه هاي روز و محله اي انتقال يابند.

 حسين پناهی در گفت و گو با حخبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی ايجاد امنيت آرامش و آسايش براي شهروندان  را يک امر ضروري  عنوان کرد و با تاکید بر اینکه بايد دست فروشان به بازارچه هاي محله اي و روز انتقال يابند ، گفت: در راستاي رفع مشکلات اجتماعي و ساماندهي مشاغل مزاحم ، دست فروشان بايد به بازارچه هاي روز و محله اي انتقال يابد که متاسفانه امروز شاهد اين موضوع نيستيم.

وی افزود: ايجاد امنيت و رفاه شهروندي يک امر ضروري و مهم براي شهروندان است و لذا در راستاي رفع مشکلات اجتماعي به ویژه ساماندهي مشاغل شهري و رفع سد معبر تلاش کرد.

وی افزود: ساماندهي وضعيت مشاغل مزاحم در  خيابان هاي عطايي و مسجد اعظم با توجه به گزارشات رسيده در وضعيت نابساماني قرار دارند که باید نگاه ویژه به ساماندهی وضعیت موجود کرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه  تصریح کرد: دستگاه هاي اجرايي بايد در کنار مديريت شهري در راستاي رفع نيازهاي جامعه و نيز ساماندهي مشاغل مزاحم و دست فروشان تلاش کنند، لذا از بازاريان و اصناف درخواست می شود همکاري هاي لازم را با مجموعه شهرداري انجام دهند.

پناهی اظهار کرد: خروج اتوبوس ها از خيابان عطايي بسياري از مشکلات سد معبر و دست فروشان برطرف خواهد شد و شوراي اسلامي شهر اروميه در اين خصوص مصوبه ابلاغ نموده است.


انتهای پیام