• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-4591-5
  • منبع خبر : خبر پوششی
  • چاپ

پای فرار برای سرمایه گذار نشوید!

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: سرمايه گذاری در استان با مشکل مواجه  شده است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان  غربی محمد خالد حاتمی در جلسه شورای شهر توسعه  صنعت گردشگری را در گرو حمایت از سرمایه گذاران دانست و بیان کرد: امروز با توجه به شرايط خاص اقتصادی کشور نبايد شرايطی ايجاد کنيم که باعث فرار سرمايه گذاران داخلی و خارجی شود .

رئيس کميسيون سرمايه گذاري شوراي اسلامي شهر اروميه با تاکید براینکه امروز موضوع سرمايه گذاری در شهرها يک بحث بسيار مهم و حساس است که از بعد توریستي و گردش اقتصادي يک امر بسيار موثر براي شهرهاي در حال پيشرفته است گفت: با ايجاد شرايط سخت و خاص براي سرمايه گذاران به ویژه سرمايه گذاران داخلي نه تنها باعث ايجاد رکود اقتصادي خواهيم شد بلکه بر توسعه شهرها نيز ضربه وارد خواهيم کرد و لذا بايد تمام تلاش خود را در جهت احترام به سرمايه گذاران و جذب آنان و ایجاد زمینه های لازم جهت فعالیت آنان فراهم شود.

وی تاکید کرد:  مسئولين و دستگاههاي اقتصادي در راستاي جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي در راستاي پيشبرد اهداف و توسعه و آباداني شهر تلاش هاي خود را بيشتر نمايند.

حاتمی خاطر نشان کرد: امروز بايد با حمایت از سرمایه گذاران  توسعه صنعت گردشگري در شهر ارومیه را تحقق داد که در غير اين صورت در آينده نه چندان دور با مشکلات عدیده ای دسته و پنجه نرم خواهیم کرد.انتهای پیام