• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2291-5
  • منبع خبر : خبر پوششی
  • چاپ

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو:

منطقه آزاد ماکو قابلیت تبدیل به هاب تولید را دارد

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو قابلیت تبدیل به هاب تولید (مرجع تولید) در صنایع پوشاک، کیف، کفش و لوازم خانگی را دارد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، غلامرضا سلیمانی در همایش روز ملی صنعت و معدن که در شهرک صنعتی ماکو ترتیب یافت با اشاره به تشدید تحریم ها بر لزوم تقویت بُعد رقابت پذیری تولیدات ملی در راستای حفظ بازارها تاکید کرد.

وی بابیان اینکه مدیران و پرسنل سازمان منطقه آزاد ماکو باید در مسیر تولید همراه کارآفرینان باشند خاطرنشان کرد: تنها نسخه مقابله با تحریم‌های ظالمانه مستکبران ارائه راهکارهای هوشمند و کلیدی مقاوم است.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری _ صنعتی ماکو همچنین بر تشکیل کارگروهی متشکل از تولیدکنندگان منطقه آزاد ماکو و مسئولان برای بررسی و رفع موانع موجود بر سر راه تولید اشاره کرد.

سلیمانی از راه اندازی "میز خدمت" در سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تسهیل و سرعت‌بخشی در پاسخگویی به ارباب رجوع، همزمان با روز ملی صنعت و معدن انجام میشود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پایان افزود: طی تعاملات با گمرک و سایر دستگاههای مرتبط درصددیم تا همه اصناف و بازاریان از شرایط و مزایای بازاریان بازارچه‌های مرزی برخوردار شوند.

سلیمانی تاکید کرد: در حالیکه درآمدهای سازمان منطقه آزاد ماکو کاهش محسوسی را شاهد است ولی تمامی پروژه‌های نیمه‌تمام منطقه آزاد ماکو را به سرانجام خواهیم رساند.

وی آزادراه تبریز - بازرگان و اتصال شهرستان ماکو به راه‌آهن سراسری کشور را ۲ پروژه مهم سازمان منطقه آزاد ماکو عنوان کرد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو افزود: در محدوده‌ای نزدیک به نوار مرزی در تلاش هستیم تا با اتکا به وفور انرژی ارزان در کشورمان و فناوری کشورهای همسایه، تولید مشترک را آغاز کنیم.

انتهای پیام