• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-3691-5
  • منبع خبر : دریافتی
  • چاپ

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی:

آذربایجان غربی امکانات بالقوه و استعداد مطلوبی در زمینه معدن دارد

یک شرکت سرمایه گذاری چینی صبح امروز با حضور در محل استانداری با رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی دیدار و در مورد سرمایه گذاری در بخش معدن استان تبادل نظر کردند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی رضا حسینی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور سرمایه گذاران چینی در ارومیه گفت: زمینه همکاری های مشترک با هیات چینی در آذربایجان غربی فراهم است و حمایت های لازم را برای آغاز فعالیت این شرکت در استان انجام خواهیم داد.

حسینی به قابلیت های سرمایه گذاری استان آذربایجان غربی نیز اشاره کرد و گفت: آذربایجان غربی امکانات بالقوه و استعداد مطلوبی در زمینه های مختلف اقتصادی بالاخص معدن دارد و یکی از بهترین و مستعدترین مناطق کشور برای سرمایه گذاری به شمار می رود.

وی تاکید کرد: از سرمایه گذاران علاقمند به فعالیت در استان با تمام توان حمایت می کنیم.

بائو هوا کونگ معاون مدیرعامل شرکت چینی نیز در این ملاقات، علاقمندی خود را برای سرمایه گذاری و فعالیت در استان آذربایجان غربی اعلام کرد.

در این دیدار که دومین دیدار هیات سرمایه گذاری چینی با معاون امور اقتصادی استاندار بود، مقرر شد شرکت چینی بر اساس بررسی های قبلی، امکانات زیرساختی مورد نیاز خود را برای آغاز فعالیت در آذربایجان غربی اعلام کند و استانداری نیز ضمن بررسی درخواست های مطروحه، صدور مجوزهای لازم را برای فعالیت این شرکت پیگیری کند.

انتهای پیام