• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-9790-5
  • منبع خبر : خبر پوششی
  • چاپ

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو:

برند سازی محصولات تولیدی منطقه مورد توجه قرار گیرد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو گفت: برند سازی محصولات تولیدی گامی اساسی در توسعه مشاغل خانگی است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، ایران قربانی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانوان کارآفرین و فعال در زمینه مشاغل خانگی که در سالن اجتماعات فرمانداری ترتیب یافت با اشاره به نقش و جایگاه بانوان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری گفت: با توجه به شرایط موجود و تاکید بر اقتصاد مقاومتی، بانوان فعال در حوزه کسب و کار می توانند نقش مهم و بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا نمایند.

وی با بیان اینکه شهرستان ماکو دارای ظرفیت های بالقوه در زمینه مشاغل خانگی است افزود: برند سازی محصولات تولیدی می تواند گامی مهم و اساسی در توسعه مشاغل خانگی باشد و منطقه آزاد نیز بستر مناسبی برای صادرات محصولات تولیدی است که باید موردتوجه قرار گیرد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ماکو، بازارچه های مرزی را نیز مکان مناسبی جهت عرضه محصولات تولیدی دانست و اظهارکرد: با هماهنگی های بعمل آمده چند غرفه در اختیار بانوان کارآفرین و هنرمند قرار خواهد گرفت تا محصولات تولیدی خود را به مسافرین عرضه نمایند.

به گزارش ایسنا؛ در ادامه این جلسه بانوان کارآفرین و فعال و در حوزه مشاغل خانگی مسائل و مشکلات خود را بیان و مسئولین حاضر نیز در جهت حل آنها قول مساعد دادند . 

انتهای پیام