• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-1392-5
  • خبرنگار : 74
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري آذربايجان غربی:

تروریست های تکفیری و داعشی در صدد ایجاد شکاف قومی در ایران هستند

مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري آذربايجان غربی اقدام تروریستی اخیر را تروریسم فراقومی و فرا دینی عنوان کرد.

هوشنگ عطاپور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی گفت: حملات کور گلادیاتورهای داعش به مردم بی گناه تهران در حرم مطهر امام خمینی ره و دفتر ملاقات مردمی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، انتقام از مردم سالاری دینی مردم مسلمان ایران و ایجاد تفرقه در صفوف مستحکم مردم ایران بود.

وی ادامه داد: شلیک مرگبار به شهروندان بی دفاع در مکان های عمومی، اقدام رذیلانه و حیوانی است و هرگز نشان افتخاری به عاملان این جنایت نیست.

وی با بیان اینکه تروریست ها مانند گذشته تلاش می کنند با ایجاد وحشت در جامعه ،به جنگ روانی در میدان عملیاتی خود نیز دامن بزنند گفت: همه گروه های سیاسی داخلی باید بدانند نظام امنیت کشور یکپارچه است و همه باید در راستای تامین منافع ملی تلاش کنند.

مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري آذربايجان غربی با اشاره به اینکه تروریست های تکفیری و داعشی در صدد ایجاد شکاف قومی در ایران هستند گفت: تکلم چند تروریست به زبان کردی و یا هر زبان دیگری هرگز به منزله انتساب امر به کلیت اقوام ایرانی نیست.

عطاپور تصریح کرد: باید این نکته را بپذیریم که تروریسم و خشونت طلبان معاصر فرا مرزی،فراقومی و فرا دینی هستند.

مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري آذربايجان غربی گفت: تکلم به زبان خاص و یا تعلق به دین و یا مذهب خاص جانیان و تروریست ها هیچ ارتباطی به کلیت اجتماع قومی و مذهبی ندارد و نباید اجازه داد؛ فرصت طلبان از این رخدادهای برنامه ریزی شده ی خلافت نامشروع داعش، برای ضربه زدن به وحدت ملی و انسجام درونی ایرانیان استفاده بکنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: