• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-14290-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی:

وضعیت ساختمان‌های نیروی انتظامی در سطح آذربایجان‌غربی مناسب نیست

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: ساختمان‌های نیروی انتظامی در سطح استان وضعیت مناسبی ندارند و باید به فکر اصلاح ساختارهای فیزیکی باشیم.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی،‌سرهنگ جلال عباس زاده در آیین کلنگ زنی ساختمان پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سلماس گفت: پلیس آذربایجان غربی به علت شرایط عملیاتی خود و کمبودها و عقب ماندگی هایی که در گذشته خصوصا زمان قبل از انقلاب اسلامی با آن مواجه بوده، از نظر ساختمانی و فضای فیزیکی در حد مطلوبی نیست و وضعیت نامناسبی دارد.

وی با اشاره به اشراف دستگاه های دولتی سلماس از حوزه ماموریت های نیروی انتظامی گفت: جای خرسندی است که مجموعه دستگاههای دولتی تا این حد در رابطه با ماموریت‌های ما اشرافیت و آگاهی دارند.

عباس زاده بیان کرد: حاکمیت کشور یقینا به دنبال توسعه پایدار مملکت است و این توسعه محقق نمی‌شود مگر با ایجاد امنیت پایدار و قاطعا تمام تلاشمان در راستای حفظ این امنیت پایدار در کشور است.

معاون هماهنگ کننده  فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی در جامعه،‌تمام فرآیندهای رسیدگی به امورات مردم شریفمان با استفاده از این تکنولوژی به خوبی پیش رفته و مشکلی نداریم و در آینده نزدیک خبرهای خوبی در خصوص ارتقای سطح رسیدگی به امورات مردم خواهیم داشت.

عباس زاده اذعان کرد: پلیس در حوزه حقوق شهروندی و مردم سالاری دینی به تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری گام برداشته ولی فقط در صورت حمایت مردم و مسئولین محترم خواهد توانست به اهداف خود دست یابد و امیدواریم با تعامل و همکاری هر چه بیشتر مردم و مسئولین با نیروی انتظامی بتوانیم خدمات رسانی مطلوبی به مردم عزیز داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: