• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-595-5
  • خبرنگار : 74
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای طرح نظارتی ویژه اماکن ورزشی از هشتم تیر ماه در آذربایجان‌غربی

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: طرح نظارتی ویژه اماکن ورزشی از هشتم تیر ماه در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، سلیمان علیزاده با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه اماکن ورزشی در آذربایجان‌غربی اظهار کرد: با توجه به آغاز ثبت نام کلاس‌های تابستانی و گزارش‌های مردمی واصله از اماکن ورزشی، طرح نظارتی با عنوان طرح ویژه بازرسی از اماکن ورزشی از هشتم تا 20 تیر به مدت 12 روز در استان اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح، رعایت امکانات استاندارد و مطلوب و رعایت قیمت‌های مصوب با هماهنگی تیم‌های متشکل از دستگاه‌های زیربط از جمله اداره کل ورزش و جوانان، شبکه بهداشت و اماکن عمومی، نسبت به تشدید بازرسی بوده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف احتمالی، برابر مقررات برخورد لازم صورت می‌گیرد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به موارد نظارتی افزود: بررسی و کنترل نرخ‌های مصوب اعلامی و نصب قیمت، نظارت بر تهیه و توزیع مکمل‌ها و کنترل مجاز و غیرمجاز بودن آنها از حیث قاچاق، رعایت سانس‌های تعیین شده اعلامی، شناسایی واحدهای بدون مجوز و بررسی تخلفات بوفه‌های اماکن ورزشی در این طرح مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: از سوی دیگر نظارت بر کمیت کلاس‌های آموزشی، بررسی ایمنی و بهداشت مکان‌های ورزشی، نظارت بر نحوه ارائه خدمات به متقاضیان و رعایت استاندارد فضای آموزشی از سایر موارد نظارتی طرح ویژه اماکن ورزشی به شمار می‌آید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: