• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-997-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر تولیدی

رئیس هلال احمر ماکو خبرداد:

جمع آوری بیش از 120 میلیون تومان کمک مردم ماکو به زلزله زدگان کرمانشاه

رئیس هلال احمر ماکو گفت: بیش از ۱۲۰ میلیون تومان کمکهای مردمی از ماکو برای حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه جمع آوری شد.

سجاد اسماعیل زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی ضمن تسلیت به خانواده های داغدار حادثه دیده در کرمانشاه افزود: در مرحله اول جمع آوری کمک به  حادثه دیدگان زلزله ، اقلامی از جمله پتو، لباس گرم، لوازم گرمایشی و مواد غذایی کنسروبه  ارزش بیش از ۱۲۰ میلیون تومان از سوی مردم نیکوکار ماکو جمع‌آوری شده است.

وی بر لزوم مشارکت خیرین در امر جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی برای آنان تاکید کرد و گفت: از آذربایجان غربی نیز بیش از ۱۲۰ نفر نیرو به منطقه اعزام شده که تیم پشتیبان جمعیت هلال احمر ماکو نیز آماده برای اعزام به این مناطق می باشد که در صورت درخواست فرستاده خواهند شد.

اسماعیل زاده افزود: اعزام اولین محموله کمکهای مردمی امشب سه شنبه 23 آبان به کرمانشاه ارسال می شود.

اسماعیل زاده با اشاره به حضور پرشور مردمِ خیّر و نوعدوست این شهرستان در این امر خداپسندانه تصریح کرد: ارسال  مرحله دوم کمک های مردمی تا روز جمعه هفته جاری انجام خواهد شد.

رئیس هلال احمر ماکو با اشاره به اینکه تمام مردم شهرستان با تمام وجود هر چه در توان داشتند کمک کردند عنوان کرد: مردم نیکوکار ماکو با هرتوان مالی در امر یاری رساندن به زلزله زدگان و درراستای تسکین آلامشان از هیچ کمکی دریغ نکردند.

اسماعیل زاده از تلاش شبانه روزی اعضای جمعیت هلال احمر ماکو در جهت تخلیه بار و چینش اقلام اهدایی خبر داد و گفت: بیش از ۴۰ نفر اعضای جمعیت هلال احمرماکو  در این امر خداپسندانه مشارکت می‌کنند.

به گزارش ایسنا؛ ۶ ایستگاه و پایگاه جمع آوری کمکهای مردمی در شهرستان ماکو از سوی جمعیت هلال احمر ماکو راه اندازی شده است.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: