• شنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-18490-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه:

تاکسی آنلاین در ارومیه راه اندازی می شود

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: به زودی تاکسی آنلاین در ارومیه راه اندازی می شود.

فخرالدین معصوم زاده در گفت وگو باخبرنگار ایسنا منطقه  آذربایجان غربی گفت: با برنامه ریزی هایی که شده تاپایان سال جاری تاکسی آنلاین درشهرارومیه راه اندازی می شود.

وی با تاکیدبه اینکه منتظردریافت مجوز از شهرداری برای راه اندازی فاز به فاز تاکسی آنلاین در ارومیه هستیم تصریح کرد:تاکسی آنلاین ابتداتاکسی های گردشی وپلاک قرمز ودرمرحله بعدی تاکسی تلفنی هاراهم شامل می شود.

معصوم زاده گفت: ازمزایای استفاده ازتاکسی آنلاین می شود به درآمد اضافی برای رانندگان تاکسی اشاره کرد که علاوه براین ازلحاظ امنیتی شهروندان راحت تر و زود تراز تاکسی تلفنی به مقصدمی رسند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه بااشاره به اینکه ازهفته گذشته کارتعویض تاکسی های فرسوده آغاز شده و درحال حاضر یک هزار تاکسی فرسوده داریم گفت: ازسال گذشته تاکنون ۵۶۰ دستگاه تاکسی در ارومیه نوسازی شده که۸۰دستگاه آن بدون جایگزین تحویل داده شده که در نوع خود بی نظیر است.

وی اظهار کرد: درحال حاضر ۵ هزار و 128 تاکسی پلاک قرمز فعال است که حدود۷۰۰ دستگاه از این خودروها فرسوده است ونیاز به نوسازی دارد.

معصوم زاده یاد آور شد: به دلیل شکایت متعدد همشهریان بابت پول خرد در کرایه تاکسی ها سازمان تاکسیرانی در نظر دارد تا پایان سال جاری همه تاکسی هارا به دستگاه های پرداخت الکترونیکی مجهز کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: