• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-291-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

معاون استاندار آذربایجان غربی خبرداد:

اختصاص 480 میلیارد تومان برای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری آذربایجان غربی

معاون استاندار آذربایجان غربی از اختصاص 480 میلیارد تومان برای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری استان خبرداد .

به گزارش ایسنا منطقه  آذربایجان غربی، نادر صفرزاده در آیین آغاز به کار نمایشگاه توانمندیهای بانوان عشایر و روستایی استان گفت: اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری باید بیش از گذشته مورد توجه و اجرایی شود و در این راستا باید در تولید ثروت و تقویت زیرساختهای اقتصادی بیش از پیش همت گذاریم .

وی در ادامه از اختصاص 1.5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای طرح های اشتغال روستایی و عشایر خبر داد و افزود: از این میزان 480 میلیاردتومان سهم آذربایجان غربی است و ضروری است همه کمک کنند تا منابع پیش بینی شده در تقویت و تکمیل طرحهای اشتغال زایی روستایی و افزایش تولید در روستاها به کار گرفته شود .

صفرزاده همچنین بر اهمیت افزایش کیفیت محصولات کشاورزی و صنایع کشاورزی تاکید و اظهار امیدواری کرد: با تخصیص اعتبارات پیش بینی شده شاهد کاهش نرخ بیکاری، توانمندکردن مردم و کاهش هزینه های تولید در استان خواهیم بود .

به گزارش ایسنا؛ در این نمایشگاه همچنین از کتاب خانم عبداله زاده تولید کننده و کارآفرین برتر ملی استان با موضوع شیمی گیاهان دارویی رونمایی شد .

نمایشگاه توانمندیهای بانوان عشایر و روستایی آذربایجان غربی تا سوم آذرماه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی واقع در پارک جنگلی ارومیه برای بازدید و خرید عموم دایر است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: