• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-490-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی:

وظیفه اصلی بسیج رسانه، فرهنگ سازی عمومی است

مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت:بسیج رسانه، وظیفه اصلی فرهنگ سازی عمومی را برعهده دارد.

یوسف حق دوست در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: اهل بسیج رسانه انسان های فرهیخته ای هستند که وظیفه اصلی آنها فرهنگ سازی عمومی در جامعه است که بسیج رسانه سعی دارد فرهنگ عمومی ،اسلامی جامعه را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه بسیج رسانه رسالت مهمی در جامعه دارد تصریح کرد: اگر جامعه و مسئولان از آن غفلت کنند کل جامعه دچار مشکل می شود و حمایت از رسانه حمایت از کلیت نظام اسلامی است و هر چه قدر در این حوزه سرمایه گزاری کنیم ماندگار است.

وی ادامه داد:اهمیت فضای مجازی بر هیچ کس پوشیده نیست و در این راستا رهبر انقلاب فرمودند؛اگر امورات رهبری اجازه می داد شخصا فضای مجازی را عهده دار می شدم.

حق دوست افزود: بسیج در همه عرصه ها و در بحث فضای مجازی حضور پررنگ دارد ولی به دلیل گسترده بودن فضا نیاز به شبهه زدایی و مدیریت کردن فضایی مجازی است.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بسیج رسانه سعی دارد همه هجمه های دشمن و نقشه های آن را شناسایی، اطلاع رسانی کند اظهار کرد: بسیج رسانه درتلاش است که نقشه های دشمنان را خنثی کند تادر فضای مجازی هم بتوانیم نسبت به دشمن برتری و ارجعیت داشته باشیم.

حق دوست در ادامه با اشاره به اینکه شعار امسال هفته بسیج،بسیج و مردم سالاری است گفت: هدف بسیج تبیین نقش و جایگاه بسیج در عرصه های جهاد فرهنگی،تولید علم و نهضت خدمت رسانی است که نمونه ای از آن را می توان به نقش آفرینی بسیج در زمینه خدمت رسانی به مردم زلزله زده غرب کشور اشاره کرد.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان غربی در ادامه به برنامه های این نهاد اشاره کرد و گفت:همزمان با هفته بسیج، کانون و دفتر امور بانوان بسیج رسانه در ارومیه با هدف گسترش شجره طیبه بسیج رسانه ای افتتاح خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: