• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-2890-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی:

53 روستای شاهین دژ تحت پوشش عملیات گازرسانی قرار گرفته است

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: 53 روستای شهرستان شاهین دژ تحت پوشش عملیات گازرسانی قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی علیرضا شیخی در جلسه ای که به منظور بررسی پروژه های گازرسانی با حضور در فرمانداری شهرستان شاهین دژ تشکیل شد افزود: 53 روستای شهرستان شاهین دژ تحت پوشش عملیات گازرسانی قرار دارند که روستاهای دیگری نیز به مرور  وارد برنامه  گازرسانی می شوند.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی نهادهای خدمات رسان در پروژه های گازرسانی بسیار پر اهمیت است افزود: امیدواریم در راستای خدمت رسانی به مردم نهادهای خدمات رسان بیش از پیش با شرکت گاز استان همکاری داشته باشند.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی افزود: نقشه راه ما، بهره مند ساختن تمامی روستاهای بالای 20 خانوار استان از نعمت گاز طبیعی است که روستاهای شاهین دژ نیز در این نقشه راه جزو برنامه های اصلی ما هستند.

شیخی از تعامل و حمایتهای نمایندگان شهرستان نیز تقدیر کرد و گفت: همه ما باید برای خدمت رسانی به مردم شایسته استان ، آستین ها را بالا بزنیم  و امیدواریم که بتوانیم آنچه شایسته این مردم است را در حد توان به انجام برسانیم.

عباسی فرماندار شاهین دژ نیز در این دیدار خدمات شرکت گاز به روستاها و شهرهای استان را شایسته تقدیر دانست و تصریح کرد: به دلیل اهمیت گاز در گسترش رفاه اجتماعی، باید همه دست به دست هم دهیم تا پروژه های گازرسانی با کمترین مشکل اجرایی شده و پیش برود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: