• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-1391-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

مدیرعامل بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی اعلام کرد:

معامله بیش از 34 میلیارد ریال سهام در بورس منطقه ای آذربایجان غربی

مدیرعامل بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: بیش از 34 میلیارد ریال سهم و حق تقدم در بورس منطقه ای استان طی هفته گذشته معامله شده است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی وحید جوادی با اشاره به اینکه در هفته منتهی به 8 آذرماه جاری، 19 میلیون و 459 هزار و 791 سهم از سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی در بورس منطقه ای این استان معامله شده است، ارزش این معاملات را 34 میلیارد و 691 میلیون و 317 هزار ریال اعلام کرد.

وی با بیان اینکه طی این مدت در بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی 13 کارگزار از 17 ایستگاه معاملاتی، سهام و حق‌تقدم بیش از 149 شرکت بورسی و فرابورسی را معامله کردند، افزود: نمایندگی شرکت کارگزاری بانک کشاروزی بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با 21 درصد به خود اختصاص داد.

مدیرعامل بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی  با اشاره به اینکه 46 درصد کل معاملات در هفته گذشته مربوط به خرید است، اظهار کرد: طی هفته گذشته اوراق اسناد خزانه اسلامی با 34.5 درصد ارزش کل معاملات در رده نخست معاملات بورس منطقه‌ای قرار داشته است.

جوادی با بیان اینکه طی هفته گذشته 217 کد معاملاتی جدید صادر شد، گفت: در مقایسه با هفته پیش از آن، شاخص کل بازار بورس با یک هزار و 813 واحد افزایش به رقم 91 هزار و 152 واحد و همچنین شاخص کل بازار فرابورس نیز با 13 واحد افزایش به رقم یک هزار و 30 واحد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: