• چهارشنبه ۲۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-1895-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

شهردار ارومیه خبر داد:

جذب دوبازیکن جدید برای بهبود وضعیت تیم والیبال ارومیه

شهردار ارومیه از جذب دوبازیکن جدید برای بهبود وضعیت تیم والیبال ارومیه خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی نشست آسیب شناسی نتایج والیبال ارومیه با حضور شهردار ارومیه، مدیریت باشگاه و کادر فنی والیبال در ساختمان شهرداری برگزار شد محمد حضرت پور در این نشست پس از شنیدن گزارش مدیریت باشگاه و کادر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: من از وضعیت تیم ناراضی ام چرا که دل هواداران  از نتایج والیبال که رشته ورزشی پرطرفدار و هویت ورزشی ارومیه است، شاد نیست و ناراضی اند.

وی همگرایی و وحدت بین کادر فنی و بازیکنان و تماشاگران و مسئولان را عامل مهمی در بهبود وضعیت تیم دانست  و تصریح کرد: در تلاش هستیم در نیم فصل دوم دو بازیکن جدید برای بهبود وضعیت فنی تیم خریداری و جذب کنیم.

حضرت پور در پایان اعلام کرد: برای حمایت بیشتر از تیم والیبال  شهرداری ارومیه در نیم فصل دوم بیشتر در کنار تیم خواهم بود و انتظارم از هوادارن نیز این است که مثل همیشه یار و یاور تیم ارومیه است.

شهردار ارومیه درباره دلایل نتایج نامطلوب تیم  والیبال گفت: ضعف قدرت بدنی بازیکنان تیم والیبال ارومیه و  عمکرد ناکافی در جذب بازیکنان برای بستن تیم از دلایل اصلی  باخت تیم ما در هفته های گذشته بود.

شهردار ارومیه با اشاره به دلایل روانی باخت های تیم ارومیه افزود: هماهنگی و همگرایی بین بازیکنان و انگیزه آنان برای جنگیدن و نیز ارتباط کادر فنی و مدیرعامل باشگاه با هواداران  ضعیف بود و در روحیه هواداران برای حمایت از تیم تاثیر منفی داشت.

حضرت پور تاکید کرد: باید ضعف های موجود در نیم فصل دوم رفع شود تا بتوانیم به خواسته های  برحق مردم متعصب و والیبال دوست ارومیه پاسخ دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: