• دوشنبه ۲۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-1794-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی خبرداد:

اجرای بیش از 150 ویژه‌برنامه پژوهشی در مراکز کانون استان طی هفته پژوهش

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی از اجرای بیش از 150 ویژه‌برنامه پژوهشی در آذربایجان‌غربی طی هفته پژوهش خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، جواد زاهدی امروز در جمع خبرنگاران افزود: امسال بیش از 150 برنامه در قالب 21 عنوان در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در هفته پژوهش اجرا می‌شود.

وی گفت: بر این اساس، بازدید از آزمایشگاه‌های علمی، برپایی نمایشگاه‌ از کتاب‌های علمی، برگزاری مسابقه علمی، نشست و دعوت از پژوهشگران، کارگاه سفال با عنوان من و اختراعاتم، نمایش فیلم دانا و مانا تحت عنوان سفر چراها، معرفی کتاب‌های علمی و اجرای برنامه گردونه پژوهش از برنامه‌های اجرایی مراکز کانون در این ایام است.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: از سوی دیگر ساخت سازه‌های علمی، برگزاری نمایشگاه از آثار اعضا، کارگاه‌های بحث آزاد با موضوعات علمی، برنامه درخت ایده‌های پژوهشی تحت عنوان سوال‌گران امروز پژوهشگران فردا، آشنایی با منظومه شمسی، کارگاه‌های آموزشی یک روزه با عنوان چگونه تحقیق کنیم؟ و معرفی شخصیت‌های علمی از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته پژوهش در مراکز کانون اجرا می‌شود.

زاهدی اظهار کرد: علاوه بر آن بخشی از برنامه‌های هفته پژوهش در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی به بازدید اعضا از پژوهشکده‌های دانش‌آموزی، انجام آزمایش‌های متنوع علمی و اجرای نمایش با موضوعات علمی اختصاص دارد.

وی تصریح کرد: به همین مناسبت نیز نشست تخصصی با عنوان پژوهش، اقدام و عمل برای مربیان پژوهشگر کانون استان با حضور اساتید دانشگاه در مجتمع کانون شهید رسول فرخی ارومیه برگزار می‌شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: خوشبختانه فعالیت‌های پژوهشی یکی از فعالیت‌های مورد علاقه نوجوانان در مراکز کانون آذربایجان‌غربی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: