• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-394-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر تولیدی

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آذربایجان غربی:

7 کاروان دانشجویی از آذربایجان غربی عازم عتبات عالیات می شوند

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آذربایجان غربی گفت:7 کاروان دانشجویی از آذربایجان غربی عازم عتبات عالیات می شوند.

حجت الاسلام غلامرضا اسم حسینی  در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: در دوره هفدهم، 7کاروان درقالب دانشجویان ، کارمندان و اساتید دانشگاهی از دانشگاههای استان به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

وی به زمان ثبت نام عتبات دانشجویی اشاره کرد و گفت: ثبت نام دوره هفدهم از 25آذر شروع و تا 5 دی ادامه دارد و  9 دی قرعه کشی خواهد شد که اعزام  از بهمن 96 تا اردیبهشت 97 ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام اسم حسینی تصریح کرد: در دوره هفدهم 7 کاروان شامل 2کاروان زمینی و 5 کاروان هوایی اعزام می شوند که از این تعداد به دانشگاه آزاد استان ،دانشگاه ارومیه و دانشگاه علوم پزشکی هر کدام یک کاروان و چهار کاروان به سایر دانشگاه های استان اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: دوره شانزدهم اعزام به عتبات در قالب  5 کاروان دانشجویی انجام شده که  این میزان این دوره افزایش یافته است.

حجت الاسلام اسم حسینی گفت: در دوره گذشته هزینه ثبت نام یک میلیون و 800 هزار تومان بود و برای این دوره هنوز قیمتی اعلام نشده است ولی احتمال دارد هزینه ثبت نام حدودا بین یک میلیون 800 هزار تومان تا یک میلیون و 900 هزار تومان اعلام شود.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آذربایجان غربی در خصوص ارائه وام برای سفر به عتبات عالیات دانشجویی گفت: برای سفر های زمینی یک میلیون و برای سفر های هوایی یک میلیون و 500 هزار تومان وام برای این سفر معنوی دانشجویی در نظر گرفته شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: