• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-491-5
  • خبرنگار : 16
  • منبع خبر : خبر تولیدی

رونق دوباره حمل و نقل خوی با سرمایه گذاری بخش خصوصی

معاون اداره کل حمل و نقل آذربایجان غربی گفت:با راه اندازی شبکه حمل و نقل جدید، شهرستان خوی به سراسر کشور وصل می شود.

بهزاد برقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی اظهار کرد: با سرمایه گذاری بخش خصوصی سیستم شبکه حمل و نقل خوی به سراسر کشور وصل می شود .

وی بابیان اینکه این سرمایه گذار بخش خصوصی باسرمایه گذاری زیاد  و با داشتن بیش از ۵۰ دستگاه اتوبوس با میانگین عمر پایین شعبه اش را در خوی راه اندازی می کند تصریح کرد : این شرکت با داشتن ناوگان نو برای مسافران خدمات با سطح کیفی بهتری ارایه خواهد کرد .

وی تصریح کرد : یقینا با ارایه خدمات با کیفیت مطلوب و راه اندازی اتوبوس روز رو به تهران و اکثر شهرهای مذهبی و مهم کشور شاهد رونق گردشگران و مسافران در ترمینال مسافری خوی خواهیم بود .

ولیزاده مدیر عامل پایانه مسافری خوی هم در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد : این سرمایه گذار بخش خصوصی با اخذ مجوز از اداره کل حمل و نقل استان شعبه اش را در خوی راه اندازی کرده و با راه اندازی اتوبوس روز رو به سمت تهران و شهرهای مذهبی و مهم کشور شاهد تحولی نوین در صنعت حمل و نقل خوی خواهیم بود .

وی ادامه داد : حدود ۱۰ اتوبوس مدل بالا در ناوگان حمل در شعبه خوی بکارگیری خواهند شد .

 ولیزاده میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی را در خوی بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: اشتغالزایی بیش از ۳۰ نفر و رونق ترمینال خوی از دیگر مزایای سرمایه گذاری این بخش خصوصی در ناوگان حمل و نقل خوی است.

به گزارش ایسنا، شهرستان خوی در ردیف دومین شهر پر جمعیت استان آذربایجان غربی قرار گرفته که ترمینال مسافری آن زیباترین و بزرگترین ترمینال مسافری غرب کشور محسوب می شود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: