• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-792-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شهرستان سلماس:

حماسه ۹دی باردیگر نشان داد آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شهرستان سلماس گفت: حماسه نهم دی ماه باردیگر بر کلام امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند، مهر تایید زد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه آذربایجان غربی، مجتبی زارع در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی  سلماس و با حضور مسئولین دانشگاه ها، اساتید و دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اهمیت گرامیداشت این روز در تاریخ انقاب اسلامی گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری داشجویان افسران جنگ نرم هستند و نه تنها موظف بلکه مکلف به این هستند که در مسائل سیاسی و اجتماعی روز تفرس کرده و راه دشمن و حیله های آن را در این مسائل بشناسد.

زارع با اشاره به سخنان و اعترافات فلاسفه و تئوریسین های غربی در خصوص ایران و انقلاب اسلامی و نیز اسلام مطرح شده توسط ایران در سطح جوامع بین المللی،  بیان کرد: هم اکنون تحلیلگران غربی خود اعتراف میکنند که تنها اسلام مطرح شده در ایران توانایی ایستادگی در مقابل لیبرالیسم و کمونیسم را دارد و تنها فرهنگ و تمدن ایران است که میتواند در مقابل تمدن غربی مقاومت و ایستادگی کند.

وی افزود: چرا وقتی بحث هولوکاست اسرائیلی پیش می آید جامعه جهانی به حمایت همه جانبه از آن می پردازد اما در مقابل هیچکس حتی کتاب های درسی خودمان نیز به هولوکاست ایرانی اشاره ای ندارند که 9 میلیون ایرانی در جریان جنگ جهانی دوم با مدیریت انگلیسی ها از گرسنگی تلف شدند.

وی اظهار کرد: ژنرال آیزنهاور حدود 65 سال پیش در خصوص زنده شدن میلیتاریسم ایرانی و همراهی روسیه با این امر هشدار داده بود وامروزه در جریان نابودی داعش در سوره و عراق به وضوح میتوانیم اثرات این همراهی و احیای قدرت ایران را ببینیم.

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شهرستان سلماس با اشاره به بروز و ظهورآرمان عدالتخواهی انقلاب اسلامی در کشورهای دنیا، خاطرنشان کرد: هم اکنون دکترین نظامی غرب در قالب سه برنامه راهبردی در پی نابودی این نظام و انقلاب هستند که عبارتند از مهار نظام و محدودسازی به داخل مرزهای ایران، تغییر رفتار و بروز انقلاب های رنگین و در اخر تغییر ساختار و فروپاشی.

زارع تصریح کرد: در 12 اسفند ماه 87 مقام معظم رهبری در سخنرانی هایشان در خصوص برنامه های شوم دشمن برای انتخابات سال 88 هشدار داده بودند و از اجرای این توطئه شوم مسئولین را آگاه کرده بودند.

وی با تاکید بر سوء استفاده دشمن از شور مردم در انتخابات، اذعان کرد: در تاریخ انتخابات های انقلاب اسلامی برای اولین بار در سال 88 نمادهای رنگی کاندیداها ظهور کردند و بداخلاقی هایی روی داد که در تاریخ این نظام بی سابقه بود که مهمترین پیامد این بداخلاقی ها هم تغییر رفتار و افکار مردم و زیرسوال رفتن ارزشهای متعالی اسلام و نظام در بین مردم شد.

زارع با اشاره به توطئه مصاحبه های هدف دار مبنی بر اعلام پیروزی در انتخابات قبل از بازشدن صندوق ها و شمارش آرا و کلید زدن پروژه تقلب در انتخابات، افزود: اردوکشی های خیابانی، شهیدسازی ها و تخریب اموال عمومی و خصوصی همگی از نمادهای نیت پلید آشوبگران در فتنه 88 بود و به جرات می توان گفت که جنایات و فجایع این اخلالگران در داخل کشور روی داعش را هم سفید کرد و امیدواریم روزی برسد بتوانیم عمق این جنایات و کارهای زشت و پلیدشان را که در خیابانهای پایتخت به وقوع پیوست تشریح کنیم.

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شهرستان سلماس بیان کرد: واکنش سریع و به موقع مردم پس از حرمت شکنی هنجارشکنان در روز عاشورای حسینی، به خابان آمدن خود جوش آحاد مختلف مردم بدون دخالت ارگان های اداری و نیز حضور فعال و بارز نسل سوم انقلاب در تحقق حماسه نهم دی از جمله ویژگی های قابل توجه این روز ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی بود.

به گزارش ایسنا؛ افتتاح نمایشگاه طرح های گرافیکی بمناسبت 9 دی نیز از جمله برنامه های این مراسم در دانشگاه آزاد اسلامس سلماس بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: