• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1592-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه فرودگاههای کشور:

قدرت سیاسی و نظامی ایران در منطقه بی نظیر است

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه فرودگاههای کشور گفت: ۹ دی اقتدار ملی کشور ایران است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام محمد شهبازی در همایش بزرگ ۹ دی  که شامگاه روز جمعه در دهستان قره تپه ماکو برگزار شد، ۹ دی را اقتدار ملی کشور عنوان کرد و  با تاکید براینکه اقتدار ملی در سایه انقلاب اسلامی به وجود آمده است،قدرت سیاسی و نظامی ایران را در منطقه بی نظیر عنوان کرد و افزود: متاسفانه بعضی مسئولین نمی خواهند این اقتدار را به ملاء عام انتقال دهند.

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه فرودگاه های کشور اظهار کرد: در سایه انقلاب اسلامی امروز دنیا از ایران حساب می‌برد و ایران را یک قدرت فرامنطقه‌ای می‌دانند.

حجت الاسلام شهبازی تصریح کرد: اقتدار ایران و ایرانی به سرعت در حال رشد است ولی دشمن نمی خواهد این واقعیت را بپذیرد.

وی در ادامه به حاشیه سازی ها و تجمعات بی جا در کلانشهر های کشور اشاره کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران نباید با کوچکترین بهانه های دشمن زیر سوال برود.

حجت الاسلام شهبازی ادامه داد: دشمن امروزه فهمیده است که تنها راه تفرقه افکنی بین مسئولین و مردم ایران بزرگنمایی نقاط ضعف بین آنها است.

وی در تشریح ابعاد اقتصادی کشور ایران، این کشور را پیشرو در عرصه علم و فناوری و اقتصاد نوین عنوان کرد و گفت: مسئولین باید از تولیدکنندگان و صاحبان اقتصاد خرد حمایت کنند تا روحیه مردم نسبت به نظام تضعیف نشود.

وی بر مشکلات بانکی، تولیدی، توزیعی، واردات و صادرات در کشور ایران اشاره کرد و گفت: اقتصاد نباید انحصاری باشد.

نماینده ولی فقیه در حفاظت سپاه فرودگاه های کشور تصریح کرد: در حکومت اسلامی حقوق های نجومی و برداشت پولهای گزاف حاصل عدم حضور مردم در عرصه های تولیدی است و این درست نیست و باید زمینه حضور مردم فراهم شود.

وی ۹ دی را یک الگوی بارز برای به کار بردن آن در تمامی عرصه‌های زندگی دانست و گفت: مردم در ۹ دی با بصیرت خود به میدان آمدند و آگاهانه آینده زندگی خود را انتخاب کردند و  باید این اصل حتی در انتخابات و دیگر عرصه‌های زندگی نیز به کار برده شود.

وی در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در باب شبیخون فرهنگی تاکید کرد و گفت: جوانان باید آگاه باشند و تاریخ و رویدادهای گذشته انقلاب را رصد کنند.

حجت الاسلام شهبازی با تاکید بر اینکه اصل حکومت اسلامی بر مبنای نظارت مردم بر کارکرد دولت است، افزود: مسئولین باید در عین حال که بسیجی وار در تمامی عرصه ها فعالیت جهادی می‌کنند در راستای تحقق اهداف حکومت اسلامی نیز تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: