• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1193-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

بهره برداری از آموزشگاه 6 کلاسه بوتراب خیر ساز شهر زر آباد بخش صفائیه شهرستان خوی

آموزشگاه 6 کلاسه بوتراب خیر ساز شهر زر آباد بخش صفائیه شهرستان خوی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی مراسم بهره برداری از آموزشگاه 6 کلاسه بوتراب خیر ساز شهر زر آباد با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار خوی ،مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهز مدارساستان ، مدیر آموزش و پرورش خوی و سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد که محمود شرفی، مدیر آموزش و پرورش خوی با بیان مشخصات فنی این آموزشگاه اظهار کرد: پروژه آموزشگاه 6 کلاسه خیر ساز بوتراب در زیربنایی به مساحت 580 متر مربع و با هزینه بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان و به صورت 6 کلاسه ساخته شده است.

وی ضمن تقدیر ازخیرین مدرسه ساز که در راستای امر مدرسه سازی خدمات ارزنده ای را ارائه کردند در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه عمل خیرخواهانه مدرسه سازی از دیر باز در کشورمان رایج بوده وامروزه به یک فرهنگ تبدیل شده است.

مدیر آموزش و پرورش خوی خاطرنشان کرد: مدرسه فضایی است که در آن انسانهای نخبه ومفید برای آینده کشورمان پرورش می یابند و خیرین با این عمل خود باعث پیشرفت و ترقی شهرستان ودر سطح کلان کشور هم می شوند.

قهرمان رحمانی، مديركل نوسای و توسعه و تجهيز مدارس استان نیز در این مراسم خیرین مدرسه ساز را یار و یاور همیشگی نظام تعلیم و تربیت دانست و افزود امسال ساخت مدارس خیرین مدرسه ساز با رویکرد ساخت مدارس ایمن هست که با استقبال روز افزون خیران مواجه بوده است.

وی در ادامه در خصوص تحویل پروژه های نیمه تمام به آموزش و پرورش  افزود: تاکنون 70  مدرسه  با 300 کلاس درس به آموزش و پرورش تحویل داده ایم.

مديركل نوسازی و توسعه و تجهيز مدارس استان  تصریح کرد: به همت خیرین مدرسه ساز 100 پروژه با 500 کلاس درس در دست ساخت داریم که شهرستان خوی رتبه اول را در امر مدرسه سازی توسط خیرین در استان را دارد.

سید تقی کبیری  نماینده مردم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با تقدیر از خیرین مدرسه ساز که نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه فضاهای آموزشی بویژه در مناطق محروم نیز داشته اند؛ افزود: خیرین مدرسه ساز همواره با اقدامات ارزشمند خود، زمینه ساز کارهایی شده اند که برای همیشه جاودانه می ماند.

وی در ادامه گفت: نیاز به فضای اموزشی جزء ضروریات است و باید به آن توجه اساسی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: