• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-697-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

رئیس اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی:

طرح نماد در مدارس ماکو اجرا می شود

طرح نماد با همکاری دستگاه های عضو، معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و اداره کل آموزش و پرورش برای اولین بار در مدارس شهرستان ماکو اجرا می شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایحان غربی، در این جلسه توجیهی که در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ماکو ترتیب یافت، داغستانی رئیس اداره پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: طرح نماد "نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان" برای اولین بار در استان  و همزمان با کل کشور در شهرستان ماکو  و مدارس آموزش و پرورش ناحیه دو ارومیه برگزار می شود.
داغستانی افزود: این طرح اولین اعتلاف  ملی در مورد پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جامع ترین طرح محسوب می شود چرا که شامل آموزش های ارتقایی، غربالگری، مداخله در درمان  و حمایت های مدد کاری است.
وی ادامه داد: این طرح شامل اولیا، دانش آموزان و کارکنان مدارس است.
فولادی مدیر پیشگیری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی  گفت: این طرح پیشگیری های رشد مدار که دو ویژگی اساسی، پرورش انسان های سالم  و خود کنترلی و مداخله زود رس در مورد دانش آموزان آسیب پذیر که از طریق سیستم غربالگری ارجاع داده شده و ارائه خدمات حمایتی از طریق دستگاه های خدمات رسان اجرا می شود را سر لوحه خود قرار داده است.
فولادی اظهار کرد: پیش بینی شده امسال در شش مدرسه منتخب شهرستان ماکو که اطلاعات دانش آموزان ثبت و غربالگری آنها انجام گرفته اجرا شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: