• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1293-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : خبر تولیدی

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی:

هفتمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا) "کارآفرینی در ۲۰۰ دقیقه " در ارومیه برگزار می شود

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: هفتمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا) کارآفرینی در ۲۰۰ دقیقه در ارومیه برگزار می شود.

حسن حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: رویداد کارآفرینی در ۲۰۰ دقیقه به عنوان هفتمین رویداد از سری رویدادهای شتاب آذربایجان (روشا) با موضوع اینترنت اشیا 8 بهمن ماه ۹۶ در پژوهشکده مطالعات دریاچه ارومیه ، واقع در پردیس دانشگاه ارومیه برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این رویداد به ایده پردازان در یک بازه زمانی ۳ دقیقه ای فرصتی داده می شود تا با بیان ایده خود آن را ازلحاظ عامه پسند بودن برای حضار و قانع کننده بودن برای داوران فنی و فعالان اقتصادی جهت راه اندازی یک کسب وکار بسنجند و در کنار دوستان خود با ایده های نو دیگران آشنا و شبکه ای از دوستان و متخصصین برای ارتباطات آتی خود ایجاد کنند.

حیدری با اشاره به محورهای این رویداد اظهار کرد: اینترنت اشیاء و شهر هوشمند، اینترنت اشیاء و خانه هوشمند، اینترنت اشیاء و حمل و نقل هوشمند، اینترنت اشیاء و مدرسه هوشمند، اینترنت اشیاء و سلامت هوشمند، اینترنت اشیاء و بانکداری هوشمند و اینترنت اشیاء و بهینه سازی مصرف انرژی از محورهای این رویداد است.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی تصریح کرد: قبل از مراسم ایده پردازی که از ساعت ۱۴:۳۰ شروع خواهد شد، دو کارگاه آموزشی رایگان هم با عناوین نحوه ارائه موثر به سرمایه گذار و اعتبار سنجی ایده از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ برگزار خواهند شد.

وی گفت: در پایان مراسم هم به پنج ایده برتر جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: