• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2891-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

مدیرعامل بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی:

معامله بیش از 39 میلیارد ریال در بورس منطقه ای آذربایجان غربی

مدیرعامل بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: طی هفته گذشته 21 میلیون سهم و حق تقدم در بورس منطقه ای استان معامله شده است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی وحید جوادی در جمع خبرنگاران  با اشاره به اینکه در هفته منتهی به 13 دی ماه، 21 میلیون و 133 هزار و 800 سهم از سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی در بورس منطقه ای این استان معامله شده است، ارزش این معاملات را بیش از 39 میلیارد و 270 میلیون ریال اعلام کرد.

وی  با بیان اینکه طی این مدت در بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی 13 کارگزار از 16 ایستگاه معاملاتی، سهام و حق‌تقدم بیش از 189 شرکت بورسی و فرابورسی را معامله کردند، افزود: نمایندگی شرکت کارگزاری بانک کشاروزی بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با 15 درصد به خود اختصاص داد.

مدیرعامل بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه 46 درصد کل معاملات در هفته گذشته مربوط به خرید و مابقی آن مربوط به فروش بوده است، اظهار کرد: طی هفته گذشته اوراق اسناد خزانه اسلامی با 17.5 درصد ارزش کل معاملات در رده نخست معاملات بورس منطقه‌ای قرار داشته است.

جوادی با بیان اینکه طی هفته گذشته 62 کد معاملاتی جدید صادر شد، گفت: در مقایسه با هفته پیش از آن، شاخص کل بازار بورس با یک هزار و 970 واحد افزایش به رقم 95 هزار و 929 واحد و همچنین شاخص کل بازار فرابورس نیز با 55 واحد کاهش به رقم یک هزار و 55 واحد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: