• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3491-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی:

الزامات فنی در پروژه های عمرانی جدی گرفته شود

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: رعایت الزامات فنی و ضوابط و آیین نامه ها در ساخت پروژه های عمرانی برای کاهش میزان آسیب پذیری در مقابل زلزله باید جدی گرفته شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، تقی کهوریان در دهمین جلسه شورای فنی استان اظهارکرد: کشورمان ایران کشوری لزره خیز بوده و زلزله های اخیر نیز هشداری جدی است تا با جدی گرفتن الزامات، ضوابط وآیین نامه ها ساخت بناها و تاسیسات و نظارت جدی برمراحل ساخت با کاهش میزان خطرپذیری اماکن دولتی ، عمومی و بخش های خصوصی از افزایش تلفات جانی و مالی جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه براساس مطالعات انجام شده ۳۷ درصد جمعیت کشوردربافت های فرسوده و ناکارآمد میانی شهرها و حاشیه ها زندگی می کنند افزود:این مناطق ۲۲ درصد وسعت شهرها را به خود اختصاص داده اند که باید در ستادهای بازآفرینی موضوع مقاوم سازی این مناطق بطور جدی در دستور کار قرارگیرد.

معاون امورعمرانی استاندار آذربایجان غربی همچنین با بیان اینکه شورای فنی در خصوص تدوین الزامات فنی و نظارت بر اجرا در طرح های عمرانی مسئولیت جدی دارد اظهارکرد: رعایت الزامات فنی، اجرای درست مراحل ساخت و کنترل و ارزیابی آن و استفاده از مصالح با کیفیت و استاندارد در پروژه های عمرانی ضروری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: