• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-395-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

‍ ‍ مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو:

وضعیت پیشرفت و توسعه منطقه آزاد ماکو بسیار سخت شده است

‍ ‍ مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: روز تودیع و معارفه خود پرده از چهره برخی افراد خواهم برداشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حسین فروزان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در جشن بزرگ روز پرستار که در این منطقه برگزار شد افزود: بعداز 50 ماه تلاش بی وقفه  در جهت پیشرفت اهداف منطقه آزاد تجاری _ صنعتی ماکو، شبانه روز از خانه و خانواده ام دل کنده و فعالیت کردم.

وی با تاکید بر اینکه احداث فرودگاه منطقه آزاد ماکو طی 30 ماه آماده پرواز شد تصریح کرد: این فرودگاه را زمانی شروع کردم که درآمد سازمان 10 میلیارد تومان در سال بود و رفته رفته این آرزو را محقق کردم.
فروزان افزود: آینده ماکو با توهین ها و افتراهای بی اساس و پایه بعضی ها بسوی زوال و بیراهه میرود زیرا با این وضعیت کار برای پیشرفت و توسعه منطقه بسیار سخت شده است.
مدیر عامل سارمان منطقه آزاد ماکو گفت: یکی از آرزوهایی که داشتم تعریض خیابان امام و احداث دانشگاه ماکو بود که زمان یاری نکرد که امیدواریم مدیران بعدی آن را به سرانجام برسانند.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه، افرادی با باند بازی های نامشروع و اتوبوس های متعدد قاچاق میکنند تصریح کرد: این تنها بخشی از امورات است؛ تمامی موارد را در تودیع و معارفه خود بر مردم آشکار خواهم کرد و پرده از چهره این افراد خواهم برداشت.
وی ادامه داد: مردم بیش از پیش باید هوشیار باشند و در جهت توسعه منطقه از هیچ تلاشی دریغ نکنند و ماکو را به عنوان قطب اقتصادی و اولین شهر استان مطرح کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: