• جمعه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-4790-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

امام جمعه خوی:

انتقال آموزه ها و ارزشهای انقلاب به نسلهای بعدی رسالت همگانی است

امام جمعه خوی گفت: انتقال آموزه ها و ارزشهای انقلاب اسلامی به نسلهای بعدی رسالت همگانی است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام سید رضی شکوری در خطبه های نماز جمعه این هفته خوی اظهار کرد: دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه مبارزات بی امان ملت ایـران در طـول سالیـان متـمـادی با اسـتعـمار و استـبداد است و امروز نظام جمهوری اسلامی امید به آینده را در دل تمامی مظلومان و مـحـرومـان سـتـم دیـده جـهان و مـنطقـه بـه وجـود آورده اسـت که انتقال ارزشهای انقلاب اسلامی به نسلهای بعدی رسالت همگانی است.

وی ادامه داد: امروز نظام جمهوری اسلامی جهت احقاق حقوق مسلمانان مظلوم غرب آسیا و مقابله با ستمگریها و زیاده خواهی های جبهه استکبار جهانی با تمامی حاکمان قلدر جهان به ویژه آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی درگیر شده و آنان را با شکستهای مفتضحانه مواجه ساخته است.

با اشاره به اینکه ملت ایران برای پاسداری از انقلاب اسلامی هزینه سنگینی پرداخته است گفت: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی  پدیده مبارکی است که ملت ایران در طول چهار دهه با تمامی وجود از آن حراست نموده وهنوز نیز در جهت نشر و گسترش فرهنگ انقلاب با استکبار جهانی و زورگویان جهان درگیر است.

حجت الاسلام شکوری با اشاره به روز 12 بهمن و بازگشت پیروزمندانه امام خمینی (ره) به کشور اسلامی ایران پس از 14 سال تبعید و اینکه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی میراث ماندگار امام خمینی (ره) است یادآورشد: ثبات و پایداری در مواضع، جلوگیری از مبارزه مسلحانه، شناخت دقیق اشخا ص و گروهها و شناخت واقعی از میزان تعهد مردم از جمله ویژگی های برجسته بنیانگذار کبیر انقلاب رود.

امام جمعه خوی با محور بحث قرار دادن موضوع توکل افزود: توکل به خدا یعنی انسان از غیر خدا هیچکدام از مخلوقات امید و انتظاری نداشته باشد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: