• جمعه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-192-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه ماکو:

باید در سیاست‌ های واردات تجدید نظر شود

امام جمعه ماکو گفت: باید در سیاست‌های واردات تجدید نظر شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام ایوب رنجبری در خطبه های نماز جمعه این هفته ماکو با بیان اینکه قوه قضائيه همواره در خط مقدم مقابله با نفوذ بوده است افزود: باید در سیاست‌ های واردات تجدید نظرشود و اگر می‌خواهیم برای اقتصاد مقاومتی گامی تاثیرگذار برداشته شود، باید از قاچاق کالا و قاچاقچی جلوگیری شود.

امام جمعه ماکو اظهار کرد: مهم‏ترين مسأله امروز انقلاب؛ استقامت‏ است و دشمن با وانمود کردن اینکه مردم از انقلاب خسته شده‏ است به تبلیغات دروغین خود ادامه می دهد.

وی با اشاره به اینکه مسئولین باید شجاعت، تقوا و آگاهی در امورات کاری را تقویت کنند تا از نفوذ و توطئه دشمنان انقلاب جلوگیری شود، افزود: باید اشرافیت در انقلاب اسلامی ایران وجود نداشته باشد و در راستای خدمت بی منت تلاش شود.

حجت الاسلام رنجبری در نگاهی کوتاه و تحلیلی بر بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با جوانان مستندساز کشورمان تاکید کرد: در این دیدار رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی ایران تاکید کردند که جوانان امروز هیچ کم و کاستی از انقلاب آفرینان عرصه جنگ و شهادت ندارند و باید جوانان ایرانی استعداد های خود را به ملاء عام بگذارند.  

امام جمعه ماکو در ادامه راز ماندگارى انقلاب ايران نسبت به ساير انقلاب‏ها را مداومت و استمرار ملت ايران بر راه و روش انقلابی عنوان کرد و افزود: بسيارى از انقلاب‏ها خيلى زود دچار استحاله شدند و بنيان‏هاى ايدئولوژيك خود را از دست دادند، در نتيجه رو به تضعيف نهادند، اما استمرار انقلاب یک عهد ماندگار ميان مردم و رهبرى انقلاب است كه تاكنون از گذرگاه‏های خطير بسيارى عبور كرده و به سلامت بيرون آمده است.

وی در ادامه انتقاد را لازمه پیشرفت و پیشبرد اهداف جامعه اسلامی دانست و گفت: لحن انتقاد باید چاره جویانه باشد و از لجن پراکنی جلوگیری شود.

حجت الاسلام رنجبری بر بازخوانی پرونده انقلاب در سی و نهمین سالگرد پرشکوه ایران تاکید کرد و گفت: برگزاری جشن سالگرد انقلاب اسلامی، نشان از پیشرفت در اهداف این انقلاب است و  پیام های جشن سالگرد انقلاب باید رنگ و بوی مردمی داشته باشد که راهپیمایی ۲۲ بهمن باز خط بطلانی بر توطئه های دشمن خواهد بود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: