• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-297-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرماندار ماکو :

دستگاههای خدمات رسان برای مقابله با سرما وبحران آماده باشند

با هدف اتخاذ تدابیر لازم بمنظور مقابله با حوادث ناشی از بارش برف و سرما، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد. 

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، شاهین علیزاده در این جلسه با بیان اینکه طبق پیش بینی ها دمای هوا به شدت کاهش پیدا خواهد کرد افزود: مسئولین ادارات و شهروندان گرامی باید نسبت به عدم یخ زدگی کنتور و لوله های آب و همچنین مدیریت مصرف آب و گاز در این مدت تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند. 
فرماندار ماکو از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان خواست، ضمن برقراری منظم کشیک در ادارات نسبت به وقوع هرگونه بحران آمادگی خود را حفظ نمایند.

وی با تاکید بر نمک پاشی و برف روبی به موقع معابر و محور های اصلی و فرعی توسط ادارات خدمات رسان گفت: تمامی ماشین آلات سبک و سنگین باید در آمادگی کامل باشند تا در سریع ترین زمان ممکن مسائل و مشکلات رفع شود.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ماکو در پایان به آمادگی شرکت ملی پخش و توزیع فرآورده های نفتی جهت تامین سوخت مورد نیاز شهروندان اشاره کرد و اظهار کرد: ادارات باید نسبت به تامین سوخت نفت سفید و گازوئیل جایگزین اقدام نمایند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: