• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-593-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی خبرداد:

برگزاری دو رویداد شتاب در شهرستان های شمال آذربایجان غربی تا پایان سال

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری دو رویداد شتاب تا پایان سال در استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حسن حیدری افزود: تا پایان امسال دو رویداد شتاب (ایده شو) در شهرستان‌های خوی و ماکو برگزار خواهد شد که مجری این رویدادها پارک علم و فناوری آذربایجان غربی خواهد بود.

وی گفت: تا کنون این رویدادها در شهرستان‌های میاندوآب و مهاباد به عنوان شهرهای جنوب آذربایجان غربی برگزار شده است و در شهرستان‌های خوی و ماکو نیز که در شمال این استان واقع هستند، تا پایان امسال برگزار خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افزود: در خصوص اهمیت برگزاری رویدادهای شتاب عنوان کرد: رویداد شتاب یا ایده شو اولین گام برای ایجاد کسب و کار یعنی ایده پردازی را در بین افراد صاحب ایده به ویژه جوانان تقویت می‌کند.

حیدری ادامه داد: توسعه برگزاری رویدادهای شتاب در سایر شهرستان‌ها سبب فراگیرشدن ایده‌پردازی شده و همچنین به توسعه متوازن استان کمک خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: وجود منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو در شمال‌غرب کشور که به عنوان دروازه تجارت با ترکیه و اروپا شناخته می‌شود فرصتی است که با بهره‌گیری مناسب از آن برای توسعه اقتصاد دانش بنیان می‌توان در پیشرفت آذربایجان غربی اقدامات قابل توجهی را انجام داد.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی یادآور شد: در مرکز حمایت و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا فاوا تلاش می‌کنیم تا به صاحبان ایده و آن‌هایی که قصد شروع یک کسب و کار را دارند، کمک کنیم.

وی افزود: تا کنون هفت رویداد شتاب در آذربایجان غربی توسط پارک علم و فناوری این استان برگزار شده است که دو مورد از این رویدادها در شهرستان‌ها و 5 رویداد دیگر نیز در ارومیه برگزار شده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: