• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-1495-5
  • خبرنگار : 92
  • منبع خبر : خبر تولیدی

رئیس اداره ورزش و جوانان ارومیه خبرداد:

برگزاری مسابقات اتومبیلرانی بمناسبت دهه فجر در ارومیه

رئیس اداره ورزش و جوانان ارومیه گفت: 150 برنامه فرهنگی ورزشی به مناسب دهه فجر برگزار خواهد شد.

 به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی سجاد بیرامی در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان آذربایجان غربی برگزار شد اظهار کرد: 150 برنامه فرهنگی ورزشی در سطح شهرستانی و محلات و روستایی به مناسبت دهه فجر درارومیه  برگزار خواهد شد.

 وی در خصوص برنامه های دهه فجر تاکید کرد: از برنامه های این دهه می توان به برگزاری دوی امدادی دور دریاچه ارومیه در 14 بهمن ماه، برگزاری مسابقات اتومبیلرانی در مجتمع ورزشگاه 6 هزار نفری در 13 بهمن، برگزاری مسابقات والیبال در دهستان های بخش مرکزی شهرستان، تجلیل از قهرمانان، برگزاری مسابقات تیر اندازی، برگزاری مسابقات رزم پهلوانی و برگزاری دو همگانی در سطح شهر اشاره کرد. 

 بیرامی در خصوص برنامه های ورزشی اداره ورزش و جوانان تصریح کرد: ورزش باوری، جوان پذیری، کرامت مداری، قهرمان یاوری و علم ودانایی محوری از محورهای برنامه های اداره ورزش و جوانان است که توجه به هریک از این رئوس حائز اهمیت است.

 وی افزود: از 74 مکان ورزشی که در اختیار سایر ارگان ها است 64 مورد از آن سرپوشیده بوده که هیچ کدام از این امکانات در اختیار هیات های ورزشی قرار نمی گیرد.

 بیرامی در خصوص وضعیت سرانه ورزشی استان سرانه ورزشی در آذریایجان غربی خاطر نشان کرد: آذربایجان غربی یکی از استان های کم برخوردار در سرانه ورزشی است میزان فضاهای ورزشی سرپوشیده استان پاسخ گوی فعالیت های ورزشی استان نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: