• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-594-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر پوششی

کتاب "تارهایی" در ارومیه رونمایی شد

کتاب "تارهایی" در ارومیه رونمایی شد.

به گزارش ایسنا منطقه اذربایجان غربی احدهوشمند  رییس حوزه هنری آذربایجان غربی  در مراسم رونمایی از کتاب تارهایی با موضوع یادمانده های سردشت، که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد افزود:حوزه  هنری استان با وجود تنگناهای مالی و بامشارکت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی وانتشارات سوره مهر وهمت بلند نویسندگان ۶عنوان کتاب تاریخ شفاهی وانقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سالهای ۹۴و۹۶ به چاپ رسانده است.

هوشمند ادامه داد:با کمک وحمایت مسولین ارشد استانی ۷عنوان پروژه تاریخ شفاهی جدید راحوزه هنری برای سال۹۶و۹۷دردستورکار دارد.

رییس حوزه هنری آذربایجان غربی بااشاره به تاثیر گذاری کتاب تصریح کرد:کتاب تنها ابزار وقالبی است که میراث فرهنگی جامعه راازنسلی به نسل دیگر منتقل می کند هرچند دنیای رسانه پیش می تازد اماکتاب کتاب است و ازهر رسانه ای تاثیزگذارتراست.

وی در خصوص دوکتاب که رونمایی خواهدشد افزود:کتاب تارهایی و یادمانده های سردشت درخصوص خاطرات دوران مبارزه و دفاع مقدس شهرهای  ارومیه وسردشت گردآوری شده که یکی از پایداری و دیگری ازپاسداری انقلاب روایت می کند  .

هوشمند تصریح کرد: ۷اثری که در سال۹۷ به چاپ خواهدرسید امید است تبدیل به بهترین دستاوردهای تاریخ شفاهی آذربایجان غربی بشودکه این حکایت از تعهد واهتمام حوزه هنری به تاریخ شفاهی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: