• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-694-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر تولیدی

/بمناسبت دهه فجر/

برپایی نمایشگاه "پرچم من؛ هویت من" در سلماس

بمناسبت دهه فجر نمایشگاه "پرچم من؛ هویت من" توسط معلمان و دانش آموزان آموزش و پرورش سلماس برپا شد.

سوسنبر قهرمان مسئول اجرایی نمایشگاه "پرچم من؛ هویت من" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی، با تبریک ایام دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه،‌ گفت: نمایشگاه "پرچم من؛ هویت من" بمناسبت دهه فجر و توسط همکاران فرهنگی و دانش آموزان اداره آموزش و پرورش سلماس در کانون شهید رجایی این شهرستان آغازبکار کرد.

قهرمان تصریح کرد: فرهنگسازی هویت گرایی ملی اسلامی و تقویت مفاهیم نمادی این هویت گرایی از جمله احترام به پرچم در بین دانش آموزان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی اظهار کرد: در این نمایشگاه 500 اثر مختلف دانش آموزان و همکاران فرهنگی سراسر شهرستان سلماس با مضمون پرچم مقدس ایران و دهه فجر در محل کانون شهید رجایی این شهرستان در طول دهه فجر به نمایش گذاشته شده است.

مسئول اجرایی این نمایشگاه با اشاره به ناآرامی های اخیر در فضای عمومی کشور و اهانت برخی وطن فروشان به پرچم مقدس ایران،‌ افزود: پرچم نماد هویت ملی هر ایرانی است و برگزاری این نمایشگاه پاسخی است به اقدام نابخردانه اغتشاشگران در ناآرامی های اخیر که مردم عزتمند ایران هرگز خون های ریخته شده برای اهتزاز این پرچم مقدس را فراموش نخواهند کرد و مقابل اهانت کنندگان به این نماد ملی کشور ایستادگی خواهند کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: