• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-794-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهید وزوایی سلماس:

قشر دانشجو، هدف دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی است

مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهید وزوایی سلماس از برگزاری 17 عنوان برنامه شاخص دانشجویی بمناسبت دهه فجر در 4 دانشگاه این شهرستان خبرداد.

محمود قاسمی زاده تمر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی با تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه در خصوص برنامه های حوزه دانشجویی سلماس در دانشگاه های این شهرستان بمناسبت دهه فجر  با اشاره به اجرای 17 عنوان برنامه شاخص در 4 دانشگاه سلماس برای گرامیداشت ایام دهه فجر تصریح کرد: فضاسازی مناسب ایام در دانشگاه ها، برگزاری سلسه نشست های تخصصی با محوریت تحکیم بنیان خانواده و مسائل روز زنان و جوانان،‌ برگزاری مسابقات ورزشی بین دانشگاهی،‌ نشست های بصیرتی تبیین سیاست های انقلابی مدنظر امام خمینی (ره) در جو دانشگاه ها از جمله این برنامه ها است.

وی گفت: هدفگیری اصلی دشمن برای براندازی و ضربه زدن به نظام به سوی جوانان و قشر دانشجویی ما است چراکه خوب می دانند همین قشر دانشگاهی چه نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی و رشد و توسعه میهن عزیزمان در طول 39 سال پس از پیروزی انقلاب دارد .

قاسمی زاده افزود: دهه فجر بهترین زمان برای برقراری ارتباط موثر بین دستگاه های اجرایی جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی مردم و قشر دانشجویی در مورد توطئه های دشمن علیه کشوراست .

وی خاطرنشان کرد: برای مصون ماندن این قشر از مقاصد شوم دشمنان لازم است تا در برنامه های اجرایی در ایام دهه فجر سخنان و فرمایشات رهبر معظم انقلاب سر لوحه کار دانشگاه ها قرار داده شوند و نقش اساسی دانشگاهیان در پیروزی انقلاب اسلامی و در پیشرفت های فراوان 39 ساله ایران اسلامی تشریح شود تا دانشجویان این باور را به دست بیاورند که واقعا سرمایه های اصلی نظام اند و عامل اصلی ترس دشمنان از تجاوز به ایران اسلامی اند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: