• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-4191-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

بزرگترین کارخانه سنگبری شمال استان همزمان بادهه فجردر شهرستان چایپاره افتتاح شد

بزرگترین کارخانه سنگبری شمال استان همزمان بادهه فجردر شهرستان چایپاره افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی همزمان با چهارمین روز از گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی، فرماندار،اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان چایپاره ، بزرگترین کارخانه سنگبری شمال استان با سرمایه گذاری بالغ بر 60000 میلیون ریال واشتغال 20 نفر بصورت مستقیم درشهرستان چایپاره افتتاح شد.

صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی ، با عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری ایام فاطمیه و تبریک ایام خجسته و مبارک دهه فجر بیان کرد: در آغاز چهلمین سال انقلاب اسلامی هستیم ان شالله طرحهای عمرانی در این شهرستان افزایش یابد وشاهد افتتاح طرحهای عمرانی دیگری در چایپاره باشیم.

وی با تاکید بر  مهار آب های مرزی گفت: ما باید با آرمانهای انقلاب بار دیگر هم قسم شویم و با یکدیگر پیمان ببندیم که از هر قطره آب و هر وجب خاک به درستی استفاده کنیم.

صفرزاده با اشاره به اینکه درگذشته از مسیر شهرستان چایپاره انواع سنگها از کشورهای خارجی وارد می شد و باعث بروز انواع مشکلات از جمله بیکاری در این شهرستان گشته بود افزود: امروز در این شهرستان یکی از بزرگترین کارخانه های سنگبری را راه اندازی کرده اند وان شالله سنگ تولیدی از این کارخانه هم به داخل کشور فرستاده خواهد شد وهم به کشورهای خارجی که این خود باعث اشتغال در بین جوانان خواهد شد.

صفرزاده تصریح کرد: ما اگر بتوانیم در این شهرستان مصرف آب را مدیریت کنیم و درشهرستان چایپاره شرکتهای دانش بنیان راه اندازی کنیم این خود به خود باعث تولید ثروت و اشتغال خواهد بود ومی توانیم با این مدیریت صحیح محصولات این شهرستان را به کشورهای همسایه صادرکنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: