• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-997-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

افتتاح مدرسه 9 کلاسه بنیاد علوی در روستای مغانجوق سلماس

همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، مدرسه‌ ی ۹ کلاسه علوی روستای مغانجوق سلماس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی،  رسول موسی‌زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلماس در آیین افتتاح مدرسه 9 کلاسه علوی ضمن تقدیر و تشکر از کار بزرگ این موسسه در مدرسه سازی در نقاط محروم افزود: این مدرسه با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و600 میلیون تومان ، اسکلت بتن با زیر بنای 940 متر مربع و43 متر مربع سبتیک و 59 متر مربع سرایداری و 275 متر طول دیوار کشی  و3000 متر مربع محوطه سازی  با قرارداد 9 ماهه توسط بنیاد محترم علوی مورد بهره برداری قرار گرفت.

ابراهیم محمدی معاون پژوهش و برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی  نیز در آیین افتتاح این مدرسه گفت: با کمکهای فرماندار شهرستان سلماس  و توجه به ساختار آموزش و پرورش این شهرستان بویژه در توازن سازی اعتبارات خوبی برای احداث مدرسه های 12کلاسه و 4کلاسه زمین های فرودگاه ، 12کلاسه هفده شهریور و 12کلاسه سیلاب در سال 97 خواهیم داشت اما همچنان توسعه پایدار و رشد علمی آموزش و پرورش منوط به کمک های خیرین مدرسه ساز ، موسسه بنیاد علوی و موسسه برکت است.

محمدی افزود: نیروی انسانی به منزله مهم ترین منابع هر سازمان است لذا در عصر حاضر کمتر جامعه ای را می توان یافت که اداره امور مختلف آن بدون برنامه ریزی به طور اعم و برنامه ریزی نیروی انسانی به طور اخص امکان پذیر باشد و امیدواریم با بهره برداری از این مدارس زمینه پرورش نیروی انسانی کارآمد برای نسل های آینده در جامعه را فراهم آوریم.

به گزارش ایسنا در پایان این مراسم، از دست اندرکاران احداث این مدرسه و انش آموزان آن توسط مسئولین استان و شهرستان با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: