• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-592-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی مطرح کرد:

برجام استراتژی نظام است نه تصمیم شخصی رئیس جمهور

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: برجام هنوز به هدف کامل خود نرسیده است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی علیرضا رادفر در همایش فجر آفرینان فاطمی که با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در ماکو برگزار شد با بیان اینکه برجام هنوز به هدف کامل خود نرسیده است خاطر نشان کرد: دیپلماسی فعالی که امروزه در دنیا شاهد آن هستیم حکایت از آمریکا هراسی دارد .

وی با تاکید بر اینکه برجام استراتژی نظام است و نه تصمیم شخصی رئیس جمهور گفت: هدف از برجام تعامل همه جانبه با دنیا است.

معاون استاندار آذربایجان غربی بر لزوم حمایت از دستاوردهای انقلاب و اسلام تاکید کرد و ادامه داد: بنا به نظرسنجی های اخیر ۸۵ درصد ایرانیان از آمریکا و تصمیمات گستاخانه و ناعادلانه ریاست جمهوری آمریکا بیزار هستند.

وی در ادامه با اشاره بر اینکه دشمنان برای حفظ منافع خود درصدد ضربه زدن و از بین بردن انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هستند اظهار کرد: همت و ایثار مردم، آمریکا و ایادی استکبار جهانی را همیشه شکست داده است.

وی حفظ و حراست از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب را وظیفه همگانی دانست و گفت: نقد باید به صورت منصفانه بوده و در صدد شکوفایی انقلاب باشد‌، و در عین حال خواسته ها و کاستی ها را به گوش مسئولین برساند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد: افرادی در صدد استفاده از کاستی‌های انقلاب در جهت بد جلوه دادن و ناامید کردن مردم هستند؛ در این زمینه مردم باید با هوشیاری کامل و با بصیرت قدم بردارند.

وی وحدت بین اقشار را از رموز پیروزی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: دشمن در صدد به هم زدن این وحدت و همصدایی مردم از تمامی اقشار است‌.

رادفر افزود: در دهه فجر سال جاری ۵۳۴ پروژه عمرانی، خدماتی، صنعتی، کشاورزی در استان کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.

معاون استاندار آذربایجان غربی افزود: ۹۹۴ میلیارد تومان اعتبار این پروژه ها می باشد که سهم ماکو ۲۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد تومان است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: