• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5091-5
  • خبرنگار : 94
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران:

مسئولان استانی روند گازرسانی به مناطق محروم را سرعت بخشند

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از گازرسانی به 11هزار روستا در دولت های یازدهم و دوازدهم خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی،حمیدرضا عراقی در آیین بهره برداری از طرح گاز رسانی به 133 روستای آذربایجان غربی با اشاره بر اینکه شرِکت ملی گاز ایران با گازرسانی به مناطق محروم و کم برخوردار بستر توسعه این مناطق را فراهم می سازد از گاز رسانی به 11 هزار روستای کشور در دولت تدبیر امید خبر داد و افزود: با وجود همه تلاش های انجام گرفته در این زمینه 8 هزار روستای کشور همچنان از نعمت گاز بی بهره اند.

عراقی در خصوص نقش موثر بخش خصوصی استان در توسعه منطقه خاطرنشان کرد: شرکت ملی گاز باخدمات رسانی به مناطق محروم استان بستر توسعه را فراهم می کند و سرمایه گذاران محلی و بخش خصوصی باید با انجام سرمایه گذاری های لازم نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت ملی گاز ایران با حرکت در راستای اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به محرومان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه آذربایجان غربی و به ویژه شهرستان سردشت به دلیل مشکلاتی نظیر شرایط خاص جغرافیایی دیرتر از سایر مناطق کشور از نعمت گاز بهره مند شده اند افزود: مسئولان محلی و استانی باید با به کارگیری تمام ظرفیت ها روند گازرسانی به مناطق محروم استان را سرعت بخشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: