• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5391-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

رئیس اداره مخابرات سلماس خبرداد:

بهره برداری از 18 طرح مخابراتی در سلماس همزمان با دهه فجر

رئیس اداره مخابرات سلماس گفت: در دهه فجر امسال از 18 طرح مخابراتی در سطح شهرستان بهره برداری می شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، صابر خبازی در آیین افتتاح طرح های مخابراتی سلماس با حضور مسئولین شورای اداری این شهرستان گفت: بمناسبت ایام دهه فجر و با تلاشهای مجموعه مخابرات سلماس شاهد بهره برداری از 18 طرح مختلف مخابراتی و اینترنت پرسرعت در سطح این شهرستان هستیم.

خبازی با تشریح این طرح های مخابراتی بیان کرد: 8طرح مربوط به افزایش پهنای باند اینترنت در روستاهای ملحم، گلعذان، کلشان، سلطان احمد، هفتوان، مغانجوق، وردان و تازه شهر بوده و 3 طرح نیز شامل راه اندازی اینترنت پرسرعت در روستاهای سوره ملحم و سلطان احمد است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری 2.2 میلیارد ریالی برای اجرای این طرح ها تصریح کرد: راه اندازی این طرح کمک شایانی به گسترش دولت الکترونیک در سطح روستاها خواهد کرد زیرا با راه اندازی این طرح قابلیت دریافت دیتا در روستا به 4 مگ ارتقا می یابد.

رییس اداره مخابرات سلماس خاطرنشان کرد: 5 طرح دیگر نیز مربوط به سایتهای موبایل شهری بوده که در راستای کاهش ترافیک مکالمات شهری کانال های ارتباطی این سایتها از رادیویی به فیبر نوری ارتقا یافته است.

خبازی همچنین از اجرای یک طرح شاخص مخابراتی در روستای وردان این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: مرکز ارتباطی وردان ارتباطات 12 روستای اطراف خود را تحت پوشش قرار می دهد و در راستای تقویت ارائه خدمات الکترونیک در این روستاها سیستم های انتقال ضمن تقویت به فیبر نوری ارتقا یافته اند و تمامی تجهیزات تعوض شدند تا شاهد تقویت کیفی ارتباطات و جابجایی دیتا در این روستاها باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: