• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-994-5
  • خبرنگار : 16
  • منبع خبر : خبر پوششی

نمایشگاه آثار خوشنویسی در خوی گشایش یافت

بمناسبت ایام فاطمیه و ایام دهه فجر  نمایشگاه آثار خوشنویسی خوشنویسان خوی گشایش یافت.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی  نمایشگاه آثار خوشنویسی اساتید خوشنویس به همت انجمن خوشنویسان خوی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی  بمناست ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه با مردم ، مسئولین و هنرمندان گشایش یافت پیمان تابانفر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی اظهار کرد: حدود ۴۰ اثر خوشنویسی اساتید خوشنویس خوی در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است .

وی افزود : این نمایشگاه با تلاش های انجمن خوشنویسان خوی و با همکاری این اداره بمناسبت ایام دهه فجر و ایام فاطمیه راه اندازی شده است .

تابانفر ترویج زیبایی و اندیشه و هویت اسلامی را در جامعه از اولویت مهم برشمرد و گفت : راه اندازی این نوع نمایشگاه ها نقش مهمی در تحقق اهداف فرهنگی و هنری در جامعه دارد .

ولی محبوبی رییس انجمن خوشنویسان خوی نیز در این نمایشگاه اظهار کرد : با تلاش های صورت گرفته و همکاری اداره ارشاد خوی نمایشگاه آثار خوشنویسی اساتید خوی راه اندازی شد ه و آثار خوشنویسی با استفاده فرمایشات ائمه اطهار ، اشعار شاعران بزرگ و آیات قرآنی نوشته شده است .

محبوبی تصریح کرد : این نمایشگاه بمدت یک هفته در محل اداره فرهنگ و ارشاد خوی دایر است، همچنین ورکشاپ اعضای انجمن خوشنویسان خوی در محل نمایشگاه خوشنویسی برپاست .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: