• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5691-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

مدیرعامل بورس منطقه ای آذربایجان غربی:

بیش از 55 میلیارد ریال در بوررس منطقه ای آذربایجان غربی معامله شد

مدیرعامل بورس منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طی هفته گذشته بیش از 34 میلیون سهم و حق تقدم در بورس منطقه ای استان معامله شد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی وحید جوادی در جمع خبرنگاران افزود: طی هفته گذشته تعداد 34میلیون و 453 هزار و 632 سهم و حق تقدم از سهام شرکت های بورسی و فرابورسی به ارزش 55 میلیارد و 328 میلیون و 882 هزار ریال در بورس استان معامله شد که 30 درصد آن مربوط به خرید و مابقی آن فروش بوده است.

وی با بیان اینکه 13 کارگزار از 16 ایستگاه معاملاتی سهام و حق تقدم بیش از 187 شرکت را معامله کردند تصریح کرد: نمایندگی شرکت کارگزاری ایمن بورس  بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با 16 درصد به خود اختصاص داده است.

جوادی ادامه داد: همچنین طی هفته گذشته سهام شرکت زامیاد با 11.5 درصد ارزش کل معاملات، در رده نخست معاملات بورس منطقه ای قرار داشته است.

مدیرعامل بورس منطقه آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در هفته گذشته 66 کد معاملاتی جدید در بورس منطقه ای آذربایجان غربی صادر شده است تصریح کرد: شاخص بازار بورس با 834واحد کاهش در مقایسه با هفته ماقبل به رقم 98هزار و 299واحد و شاخص کل بازار فرابورس نیز با 14 واحد افزایش نسبت به هفته ماقبل به یک هزار و 103 واحد رسیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: