• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-20690-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیر شعب بانک انصار آذربایجان غربی:

انقلاب بانکداری اسلامی را نمود بخشید

مدیر شعب بانک انصار آذربایجان غربی گفت :انقلاب اسلامی بانکداری اسلامی رانمود بخشید.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی روشنی در همایش یاوران انقلاب که در سالن اجتماعات دانشگاه ارومیه برگزار شد افزود:بعدازگذشت ۱۴۳۰سال از دوران پیامبر هنوزشاهد بانکداری کامل اسلامی درجهان اسلام نبودیم و انقلاب اسلامی با وقوعش بانکداری اسلامی رانمود ببخشد.

روشنی بااشاره به اینکه اولین شعبه وحدت درارومیه تصریح کرد:هدف از افتتاح این شعبه توسط بانک انصاربانکداری اسلامی است و تلاش می شود بانکداری اسلامی درمقابل بانکداری غربی ربوی قدعلم کند واقتصاد اسلامی رابا توجه به مسایل شرعی رونق دهد.

وی ادامه داد:بدون انقلاب نمیشد شاه راسرنگون کرد وامام به واسطه انقلاب وحمایت مردمی توانست انقلاب کند واین انقلاب را از سال۴۰با راهپیمایی ها و انتقاد از رژیم شاه شروع کرد.

وی هدف انقلاب را بازگردانی عزت به ملت دانست وافزود:اگر انقلاب نمی شد عزت وغیرت مردم هم نبود، ۲۲بهمن روز عزت مندی ملت ایران است واجازه دخالت دیگر کشوری را درمسایل  درون کشور نخواهیم داد .

مدیرعامل بانک انصار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد:ایران اکنون به الگوی سرآمد تبدیل شده و به خاطر همین استکبار هرروز تحریم جدیدی علیه ملت اعمال می کند و مردم با همین عزت وغیرت و وحدت با وجود مشکلات و انتقاد ها هنوز پابرجا هستند و در صدد ارتقای خود در همه عرصه هاست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: