• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-21390-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

تصور دشمن از براندازی نظام و انقلاب هنوز پابرجاست

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: تصور دشمن از براندازی نظام و انقلاب هنوز پابرجاست.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی سردار حبیب شهسواری گفت:  در این ۳۹ سال از عمر انقلاب آمریکا و ایادی استکبار هر روز برای ضربه زدن به ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده اند.و ضربه زدن به این انقلاب با رویکردی جدید از گزینه های روی میز آنهاست که باید هوشیار بود.

وی تصریح کرد: به ویژه در آذربایجان غربی که همچنان ایادی وابسته به استکبار در تلاش برای براندازی هستند که با تلاش های رزمندگان اسلام تاکنون توطئه های دشمنان خنثی شده است.

سردار شهسواری با اشاره به عناوین سال ها که توسط مقام معظم رهبری انتخاب می شوند، گفت: دیدبان حقیقی مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ها با موضوع اقتصادی در مقابله با ایده های آمریکاست.

وی افزود: در حوزه مباحث فرهنگی تنها اقدامی که مشهود است بحث کشف حجاب بوده که پشتیبانی اجرایی آن برگرفته از اتاق ۱۰۵۸ ساختمان وزارت خارجه آمریکاست که مدیریت سیاست‌های براندازی نرم در قبال ایران را برعهده دارد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تاکید بر توجه بیشتر به حوزه بسیج و موضوعاتا فرهنگی و جنگ نرم گفت: بسیج همیشه میدان دار صحنه اصلی دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و هر جا که نظام نیاز داشته باشد بسیج حاضر می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: