• جمعه ۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-192-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه ماکو:

قوه قضائیه به جد مساله آشوبگریهای اخیر پایتخت را رسیدگی کند


امام جمعه ماکو گفت: از قوه قضائیه میخواهیم به جد بر مسئله آشوبگری های اخیر در کشور رسیدگی کنند.

به گزارش  ایسنا منطقه آذربایجان غربی، امام جمعه ماکو در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ماکو ضمن تسلیت جانباختن تعدادی از هموطنانمان در حادثه سقوط هواپیمای تهران_یاسوج و شهادت تعدادی از حافظین نظم و امنیت در پایتخت گفت: از قوه قضائیه میخواهیم به جد بر مسئله آشوبگری در کشور رسیدگی کنند.
حجت الاسلام ایوب رنجبری در تشریح چگونگی رخداد حادثه شهادت تعدادی از حافظین نظم امنیت به دستان تعدادی آشوبگر افزود: فتنه و آشوبهایی که در کشور رخ میدهد صد در صد دست ایادی استکبار از جمله آمریکا در آن دخیل است
خطیب نماز جمعه ماکو در نگاهی کوتاه و تحلیلی به بیانات مقام معظم رهبری در هفته ای که گذشت اشاره کرد و گفت: یکی از عوامل سرعتدهی به پیروری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، قیام مردم تبریز و آذربایجان بود.
وی بحث مردمسالاری دینی را یکی از واقعیتهای انقلاب ایران ابراز کرد و بر کاستی هایی در موضوع عدالت در جامعه ایرانی اشاره کرد و گفت: مسئولین باید در زمینه اعتماد سازی تلاش مضاعف کنند.
خطیب نماز جمعه ماکو اظهار کرد: امروزه در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران کشورمان جزء ۱۰ کشور در عرصه پزشکی است و بیش از ۹۷ درصد اقلام پزشکی و دارویی در کشور تولید میشود و ایران علاوه بر خودکفایی در این زمینه ها تبدیل به قطب توریست درمانی در منطقه شده است.
امام جمعه ماکو امید وار کردن مردم نسبت به آینده کشور و زندگی را یک اصل در اقدامات مسئولین ابراز کرد و افزود: مسئولین باید وظیفه تزریق امید به جامعه توام با اقدامات شایسته خود را در اولویت قرار دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: